odatv, İhsan Şenocak’ı hedef gösterdi!

Adnan Oktar işbirlikçisi karanlık odatv, İlahiyatçı Dr. İhsan Şenocak’ı “Sıla eleştirisi” üzerinden hedef gösterdi.

07 Kasım 2018 Çarşamba 15:07
odatv, İhsan Şenocak’ı hedef gösterdi!

 yeniakit.com.tr  Karanlık odatv provokatif haberlerine devam ediyor. Müslüman kesim hakkında sürekli zorlama haberler yapan Adnan Oktar işbirlikçisi odatv, bu kez İlahiyatçı Dr. İhsan Şenocak’ı hedef gösterdi.

Akit’in röportajını hazmedemedi

Gazetemiz Akit’in Şenocak Hoca ile yaptığı röportajı yayınlayan provokatif haber sitesi, “Dincilerin hedefinde Aile Bakanı var” başlığıyla, İhsan Şenocak’ı açıkça hedef gösterdi, sözlerini çarpıttı.

Kadın düşmanı gibi gösterdi

İhsan Hoca’yı kadın düşmanı gibi göstermeye çalışan odatv şunları yazdı:

Yeni Akit gazetesi, Ahmet Kural tarafından şiddete maruz kalan Sıla’ya ‘yanındayız’ diyerek destek veren Aile Bakanlığı’nı hedef göstermeye devam ediyor.

Yeni Akit, Diyanet tarafından kadınlara yönelik sözleri nedeniyle işine son verilen İlahiyatçı İhsan Şenocak’la röportaj yaptı.

Şenocak, gayri ahlaki ilişkilerin önlenmesi konusunun devlet eli ile bir çözüme kavuşturulması gerektiğini ileri sürdü. TV ekranlarında yer alan kişilerin hayat tarzlarının toplumda yozlaşmaya sebep olduğunu söyleyen Şenocak, ‘Ekranlardan da ahlaksız, irfansız, iffetsiz bir hayatı anlatıyorlar. Her şey paraya, üne, şehvete dayalı. Bizim nazarımızdaki ünlüler Allah Resulü’nün (a.s.) ashabıdır, alimlerdir, ulemadır’ dedi.

Eda Küçükkaya sessizliği

Karanlık oda, CHP'li eşi İsmail Küçükkaya'dan dayak yiyen Eda Küçükkaya'yı görmemiş, kadına şiddet kendi kesiminden gelince sessiz kalmıştı. Bu tutumu eleştirilen sözde haber sitesi, Küçükkaya'yı isim vermeden, bir gazete küpürü ile eleştirmek zorunda kalmıştı. 

Kemalistler isim vermeden İsmail Küçükkaya’yı eleştirdi!

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Kasım 2018 Çarşamba 15:07

YORUM YAZ

 • Adem EvliyaAdem Evliya11 ay önce
  "Siyasi" işlerle uğraşmaktan "sosyal" işlere sıra gelmiyor!
 • Yusuf canYusuf can11 ay önce
  Ulan oda aile bakanı diyor,evlenmeden ilişki taşıyanlar bunun dinimizde ve de orfumuzde aile sayılma kar siz oda olarakseviyeli ilişkilere içerisinde iki üç ay ona gez açık ol bırak hemen başkasını köyü ya girin çıkın seviyeli ilişki deyin asi....... 
 • HabibHabib11 ay önce
  İslam selam Allah birdir diyen öğrencilere soruşturma doğru söyleyene kovuşturma...Bu ara fetöcüler yine devrede galiba?28 şubat kafası hala aktifse devletteki fetö de aktiftir beyler..Akitten kardeşlerim uyarın insanları. Bu ne güzel kelam dedi diye soruşturma mı açılır bu resmen paranoyadır yahu
 • ŞanlıurfaŞanlıurfa11 ay önce
  Yazınızdan dolayı Tebrik ederim. TV Program, Film ve Dizilerinde "İSLAMİ DEĞERLERE GÖRE BİR DİZİ VEYA FİLM DEĞİLDİR" yazısı yazılması lazım Yeni nesil bunun bilincinde değil
 • engineerengineer11 ay önce
  hedefte olan İslam ve Müslümanlar, Allah'ın dinini söndürmeye çalışanlar kime savaş açtıklarının farkında değiller,kısa zaman içerisinde derslerini alacaklar, Allah cc imhal etmiş asla ihmal etmemiştir, Allahım kafirlere verdiğin mühleti kudretinle bitir,amin.
 • abdullahabdullah11 ay önce
  BURASI İSLAM DİYARI, SEN BEĞENMİYORSAN GİT ROMAYA "ÖZGÜR" RUMUZLU
 • Hoca Hoca 11 ay önce
  Yanlış başlık dinsizlerin hedefinde Şenocak daha oturur
 • özgünözgün11 ay önce
  ....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019