• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

O şehirde koronavirüs bitti! Konvoyla kutlama yaptılar

Konya’nın Çeltik ilçesinde koronavirüs vakalarının sıfırlandığı açıklandı. İlçe Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, vaka sayısının tamamen bittiğini açıklayarak vatandaşlara teşekkür etti.

Yeniakit Publisher
2021-01-24 20:52:00 -
O şehirde koronavirüs bitti! Konvoyla kutlama yaptılar

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Konya'nın Çeltik İlçesinde alınan sıkı tedbir ve önlemlerin ardından koronavirüs vakaları sıfıra indi.

İlçe Kaymakamı Yusuf Beran Vuran'ın başkanlığında yürütülen tedbir ve önlemlerin olumlu sonuç vermesiyle birlikte ilçedeki vatandaşların da kurallara uymasıyla birlikte ilçe genelinde pozitif ve temaslı vaka sayısı sıfırlandı.

"Vaka ve temaslı sayısını sıfırladık"

Kaymakam şöyle konuştu:

"Çeltik ilçemizde sağladığımız tedbirler dolayısı ile şu anda köy ve mahalleler dahil olmak üzere pozitif vaka ve temaslı sayısını sıfırlamış bulunmaktayız. Çeltik ilçesine gelen her vatandaşımızın ilçe girişlerinde HES kodu sorgulaması yapıldı ve her hafta ilçemize kurulan Cuma pazarında denetimlerimizi hat safhada tutmayı başardık.

'Birlikte Başaracağız' sloganı ile çıktığımız bu yolda bu başarıyı elde etmemizde katkı sağlayan başta sağlık çalışanlarımıza, imamlarımıza, muhtarlarımız, ilçe giriş ve çıkışlarında emniyet ve jandarma ekiplerine 7/24 HES kodu sorgulamasında gönüllü olarak görev alan öğretmenlerimize, her hafta cuma günleri ilçemizde kurulan pazar yerinde görev alan Vefa Destek Kurulu üyelerimize ile zabıta ekiplerimize, Çeltik Belediyesinin desteklerine, Kamu kurum ve kuruluşlarımızda HES kodu sorgulaması yapan personellerimize, filyasyon ekiplerinde görev alan personellerimize, mahalli denetim ekiplerimize, emniyet ve jandarma birimlerimize, ilçemiz esnaflarına gönderilen bilgilendirme mektubu dikkate alan ilçe esnaflarımıza ve kurallara uyduğunuz için değerli Çeltik'li hemşerilerime teşekkür ederim."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sizofren savar

İLÇEDE EKREM YOK... CHP YOK... BİTER TABİKİ..
 • Yanıtla

Adile

Bu yaptıkları kesinlikle insan haklarına bir saldırıdır. İnsanların özgürlüklerini hiç bir nedenle kısıtlayamazlar. Hele ki bu kovid komplosu ile. Bu türden yalan haberlerle HES KODU ve kısıtlama uygulamalarını kimse mahsum ve sevimli göstermeye ÇALIŞMASIN. Maymun gözünü açtı. İzlenmesi gereken birileri varsa, o da DSÖ ve onların maşası doktorlardır. Bu kadar halkın damarına basarlarsa onlar için hiç iyi olmaz. KOVİT LE İLGİLİ HİÇ BİR ÖNLEM VE AŞI YI İSTEMİYORUZ.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23