Seçim 2019 Sayfası

NISSAN Türkiye’ye uluslararası sorumluluk! 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

NISSAN’da gerçekleştirilen yeniden yapılanma sonucunda Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu bölgelerindeki sekiz ülkenin yönetim merkezi NISSAN Türkiye oldu.

15 Nisan 2019 Pazartesi 11:36
NISSAN Türkiye’ye uluslararası sorumluluk! 8 ülkenin yönetim merkezi oldu

Japon otomotiv devi NISSAN’da gerçekleştirilen yeniden yapılanma sonucunda Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu bölgelerindeki sekiz ülkenin yönetim merkezi NISSAN Türkiye oldu. Sorumluluk alanı genişleyen NISSAN Genel Müdürü Sinan Özkök, NISSAN Türkiye ile birlikte yeni bölgenin Genel Müdürü olarak atandı. NISSAN’ın Fas, Tunus, Sudan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Türkmenistan pazarlarındaki operasyonlar, görev alanı genişleyen Sinan Özkök’e raporlamaya başladı.

Bölgenin bir diğer önceliği olan Cezayir Projesi’nin ticari yapılanmasına verilecek destekle de Türk yöneticilerin uluslararası platformda görev almaları sağlanacak.

Türkiye’deki faaliyetle birlikte 8 ülkenin daha yönetimini üstlenen Özkök, “Türkiye’deki başarılı sonuçlarımıza yenilerini eklemekten gururluyuz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede Kuzey Afrika (NAF) ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) markamız açısından yüksek potansiyeli olan pazarlar. Sahip olduğumuz bilgi birikimini ve deneyimlerimizi Kazablanka’dan Taşkent’e yayılan çok geniş bir coğrafyaya taşıyarak markamızın gelişimine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 11:36

YORUM YAZ

  • yazıYORUMyazıYORUM9 gün önce
    Türkiye de fabrika kapatma kararı aldıkları gerçeğini böyle mi unutturacaklar uyanıklar, yemezler!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Nisan 2019