• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nihat Genç: Allah CHP'nin belasını vermiş

Gazeteci Yazar Nihat Genç, Canan Kaftancıoğlu'nun CHP'de bulunmasını eleştirerek "Allah CHP'nin belasını vermiş" dedi.

Yeniakit Publisher
2019-09-08 00:39:00 -

 yeniakit.com.tr 

Ulusalcı yazar Nihat Genç, Ulusal Kanal'da katıldığı bir programda Canan Kaftancıoğlu'nu eleştirdi. Kaftancıoğlu'nun PKK'yı alenen savunduğunu söyleyen Genç, "Türkiye ve insanlık değerleri tasavvuru olmayan, kalkmış hala ekranlarda PKK'yı açıkça savunan bir kadın CHP'nin İstanbul il başkanı" sözleriyle eleştirdi.

"İnsanlık değerleri tasavvuru olmayan kadın"

Canan Kaftancıoğlu ile ilgili düşünceleri sorulan Nihat Genç, "Saygısız, düşüncesiz, hangi projenin adamı olduğu belli, dünya görüşü belli, Türkiye ve insanlık değerleri tasavvuru olmayan, kalkmış hala ekranlarda PKK'yı açıkça savunan bir kadın CHP'nin İstanbul il başkanı." ifadesinde bulundu.

"CHP'ye beddua etsen bundan daha büyük bir beddua olmaz"

Nihat Genç sözlerinin devamında, "Bu ne demektir? CHP cehennemin dibinde demektir. Allah belasını vermiş demektir. CHP'ye beddua etsen bundan daha büyük bir beddua olmaz. PKK'yı ekranlarda savunan bir kadın." tepkisinde bulundu.

"Ben kadın olduğum için saldırıyorlar" savunmasını eleştirdi

Kendilerini savunamayınca "Ben kadın olduğum için bana saldırıyorlar" savunmasını da eleştiren Nihat Genç, "Bir de terbiyesiz işler yapıyorlar. Kadının bu PKK ilişkileri deşifre edildiği zaman "Ben kadın olduğum için bana böyle saldırıyorlar" diyerek kaçamak yapıyorlar. Elif Şafak da cemaat operasyonlarından sonra insan içine çıkamayacak bir durum olunca, baktı cemaatle savunamıyor, "lezbiyenim" dedi ya." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Salaklar

Bu ülkede Salaklar,ahmaklar,gerizekalılar, andavullar,denyolar, parazitler olduğu sürece chpkk mecliste yerini alır. Yapacak bir şey yok maalesef.
 • Yanıtla

Yurttaş

chp nin kuruluş tüzüğünde; terör örgütlerini, vatan hainlerini, din düşmanlarını, ibneleri, desteklemek gibi maddelermi varki, bu denli sahip çıkıyorlar bu şerefsizlere. Altı ok un gerçek anlamı ve manası nedir acaba.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23