• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Niğde’nin ‘Kovboy Muhtar’ı Tuğba Somkaya’nın atını karnındaki yavrusuyla öldürdüler

Niğde’de 'Kovboy Muhtar' olarak da bilinen Tuğba Somkaya’nın bindiği at, yayıldığı arazide karnındaki yavrusuyla tüfekle vurularak öldürüldü.

Yeniakit Publisher
2020-05-27 14:45:00 - 2020-05-27 15:06:35
Niğde’nin ‘Kovboy Muhtar’ı Tuğba Somkaya’nın atını karnındaki yavrusuyla öldürdüler

Niğde’nin İnönü Mahallesi Muhtarı 'Kovboy Muhtar' olarak da bilinen Tuğba Somkaya’nın bindiği at tüfekle vurularak öldürüldü.

Karnında yavrusuyla öldü

Atıyla İnönü Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek vatandaşların ihtiyaçlarını öğrenen Muhtar Somkaya’nın bindiği at yayıldığı arazide tüfekle vuruldu. Karnında yavrusu da ölen atın öldüğü bölgeye giden muhtar Somkaya ve atın sahibi Onur Küçük, atı öldürenlerin bulunup cezalandırılmasını istediler.

“Atı burada görürsem vururum”

Muhtar Somkaya, "Polis ekiplerini aradık geldiler inceleme yaptılar. Sokağa çıkma yasağı olduğu için at yerinde değil. Sahibi beni aradı. Atı vurdular, karnında yavrusuyla birlikte maalesef öldü. Atın sahiplerine bu bölgede biri ‘atı burada görürsem vururum’ diyerek tehdit etmiş. O kişiden şüpheleniyoruz. Şikayetçi olacağız’’ dedi.

“Atı bir yere kapattığın zaman sıkıntıdan ölür”

Atın sahibi Onur Küçük, "Sokağa çıkma yasağı nedeniyle at ile ilgilenemedim. At evimizin çok uzak yerlerine gitmezdi. Atım bu arazide yayılırdı. At sürekli gezerdi. Atı bir yere kapattığın zaman sıkıntıdan ölür. Bu atın gezmesi yayılması şart. Kim öldürdüyse bulunmasını ve hukuk önünde cezasını çekmesini istiyorum’’ diye konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hizipsavar

suratına bakın bakalım insan sıfatı kalmışmı. mübarek günden nasıl iki cana kıyarsın. senin artık bu dünyada yatacak yerin yok.
 • Yanıtla

abdrhman

bunu yapan insan olamaz.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı