• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nefesler tutuldu! Kuruluş Osman'ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı

Güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'ın 3. sezonundan ilk tanıtım geldi.

Yeniakit Publisher
2021-09-26 10:04:00 - 2021-09-26 10:05:35

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği dizi, ilk tanıtımı ile yeni sezonda ekranda çok farklı bir "Kuruluş Osman" olacağının mesajını verdi.

Tanıtımda İnegöl Tekfuru Nikola’nın Osman Bey’e karşı birlik çağrısı yaptığı bölgenin güçlü tekfurlarından Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses, Bilecik Tekfur Rogatus Laskaris ve uç bölgesinde dengeleri değiştirecek Katalan savaşçılarının yanı sıra, bu sezon hikayenin önemli bir parçası olacak Turgut Bey karakterine de yer verildi.

Aksiyonu su altına taşıdı

Tanıtımın en çok konuşulan sahnelerinden biri ise su altında çekilen nefes kesen aksiyon sahnesi oldu. Osman Bey’in su altında Bizans askerleriyle mücadele ettiği sahne dizinin takipçilerinden büyük övgü aldı.

ATV ekranında yakında başlayacak üçüncü sezon için geri sayım sürerken, ‘Kuruluş Osman’ çarpıcı hikayesi, sürpriz karakterlerle ekrana gelecek yeni oyuncuları ve göz kamaştıracak yeni dekorları ile tüm ezberleri alt üst etmeye hazırlanıyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kaan

Biz nefesimizi tutup Turgut Alp'i bekleyeduralım, Burak Özcivit abimiz bölüm başına 250 bin Tl'yi stoklasın...
 • Yanıtla

Ahmet Türkmen

REKLAMINI YAPTIĞINIZ DİZİ BU SEZON İKİ BÜYÜK TRANSFER YAPTI. BİRİSİ GEZİ PARKININ KOMUTANI. GOOGLE'YE ADINI YAZDIĞINIZDA M.ALİ ALABORA İLE KOLKOLA GEZİ DARBESİ FOTOĞRAFI ÇIKAR. DİĞERİ, ''TÜRKAN SAYLAN'A VEFA BORCUMU ÖDEMEK İÇİN RATİNGLİ DİZİDE OYNAMAYI REDDETTİM, VE TÜRKAN DİZİSİNDE OYNADIM'' DİYEREK BASINA BEYANAT VEREN BİR DAVA ADAMI. SOL ÖRGÜTLERİN MAŞALARI VE ALLAH'IN ALENEN DÜŞMANLARI ALLAH'IN DOSTLARINI CANLANDIRIYOR. KEM ALAT İLE KEMALAT OLMAZ DİYEN AKİT MEDYASI NİÇİN BUNLARI ÖVER ACABA? GEÇEN SEZONDA DARVİNİZM PROPAGANDASI YAPAN VİDEOSU YOUTUBEDE OLAN ADAMA KUMRAL ABDAL'I OYNATTILAR. O VİDEODA DA ''ÇOCUKLARIMIZA OKULLARDA DİN SAÇMALIĞI ÖĞRETEMEZSİNİZ'' DİYOR BU OYUNCU... ''FA'TEBİRU YA ULİL EBSAR''
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23