• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Müslümanları gören İngiliz adeta kudurdu! İğrenç sözlerle başörtülü kadınlara saldırdı

Yeniakit Publisher
2024-04-21 16:05:00 -

İngiltere, Romford'da, yolda yürüyen başörtülü kadınlar, kendilerine yaklaşan aşağılık saldırganın çirkin sözlerine maruz kaldı.

İngiltere'de başörtülü kadınlar, bir İngiliz vatandaşının sözlü saldırısına uğradı. Romford'da kayıtlara geçen görüntülerde, yolda yürüyen başörtülüler, kendilerine yaklaşan saldırganın çirkin sözlerine maruz kaldı. Ağza alınmayacak ifadelerle sözlü tacizde bulunan İngiliz, başörtülülerden ülkeyi terk etmelerini istedi.

"Taciz mi? Sizi sevmiyoruz. Ülkeden defolun" şeklinde ifadeler kullanan saldırgan, çevredekilerin uyarılarına rağmen sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Biz Hristiyan bir ülkeyiz, Müslüman ülke değiliz. Sizi sevmiyoruz. İngiltere'den defolun. Siz ülkemizin kanserisiniz.

İngiliz basını, söz konusu kişiyi ve saldırıyı "ırkçı eşkıya", "mide bulandırıcı an" ifadeleriyle aktardı.

Destek yağdı

İzleyenlerin tepkisini çeken görüntülerle ilgili şikayetlerin dile getirildiği yorumlar yapıldı. İngiliz polisinden, "hasta ırkçı" olarak tanımlanan kişiyi bulması istenirken şöyle denildi:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

"Bu korkak, bir grup kadını tehdit ediyor. Aşağılık, korkunç, ırkçı ve İslamofobik hakaretlere maruz bırakıyor. Onların yanındayız. Kesinlikle korkunç. O kadınların buna maruz kalmasına çok üzüldüm. Halktan kimse ise yardımlarına koşmadı."

Yaşananların "iğrenç" ve "kesinlikle kabul edilemez" olduğu vurgulandı. Saldırganın tespit edilerek hapse atılması gerektiğini söyleyenler de oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Orhan İnan

Gavurun İngilizi, almanı, Fransızi, türkü, kürdü olmaz. Hepsi aynı. Hedefleri tek. Müslüman ve örtüsü..

Bu ahlaksızın dediklerini

Kendi milleti ve devleti fazlasıyla müslüman memleketlerde insanlara yapıyorlar. Gerçi bu ırkçı lanetler kendi dışındakileri insan olarak görmezler. Küfür tek millet
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23