Müslümanlar tatbikatta terörist gibi gösterildi

ABD'de bir okulda düzenlenen tatbikatta saldırganı canlandıran öğretmen, Müslüman kültürünü hatırlatacak şekilde “kefiye” takarak gösterildi.

21 Mayıs 2019 Salı 09:51
Müslümanlar tatbikatta terörist gibi gösterildi

 Münübe Yılmaz 

ABD’nin Pensilvanya eyaletinde bir okulda düzenlenen silahlı saldırı tatbikatında büyük bir skandala imza atılarak Müslümanlarterörist gibi gösterildi.

Penn Trafford Okul Bölgesi yönetiminin yerel polis ve danışmanlarla işbirliği halinde okul saldırılarına yönelik gerçekleştirdiği tatbikatta, saldırganı canlandıran öğretmen, başına daha çok Ortadoğu’da kullanılan “kefiye” taktı. Saldırganın Müslüman kültürünü hatırlatacak şekilde “kefiye” takarak gösterilmesi sosyal medyada yoğun tepki toplarken, okul yönetimi olayın kasıtlı olmadığını savundu.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2019 Salı 09:51

YORUM YAZ

  • ........25 gün önce
    Haçlı terörünü asla zihinlerimizden silemiyecekler. Ortadoğuda yaptıkları çocuk katlimı milyonları aştı.
  • AbdullahAbdullah25 gün önce
    Müslüman kültürü değil arap kültürü. Arabın kültürünü müslüman diye bize satmayın kimse yemez.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019