• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Muhaliflerin "siyasi suikast olacak" söyleminden sonra İsrail harekete geçti! MİT operasyonuna dair kritik detay

Araştırmacı yazar Mustafa Güldağı, "Bir şeyi fark ettiniz mi? İçeride muhalefet, Sedat Peker ve bazı FETÖ'cü unsurlar hep bir ağızdan suikastlar olacak dedi. Geçen hafta yakalanan MOSSAD ajanları bu suikastları yapıp suçu hükümete atıp büyük bir kaos oluşturacaklardı. MİT operasyonla bunu engelledi." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-10-24 15:46:00 -
Muhaliflerin "siyasi suikast olacak" söyleminden sonra İsrail harekete geçti! MİT operasyonuna dair kritik detay

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Siyasi suikastler olacak" şeklindeki skandal sözlerinin ardından Milli İstihbarat Teşkilatı'nın İsrail'e bağlı 15 casusu enselemesi dikkat çekti. Araştırmacı yazar Mustafa Güldağı, konuya dair çarpıcı bilgiler paylaştı.

Güldağı'nın Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

MİT OPERASYONU -İSRAİL

1) MİT, 15 kişilik MOSSAD şebekesine operasyon yaptı. 3'er kişilik 5 ayrı hücre evi bir yıl boyunca gölge gibi izlendi. Terörle mücadele polisleri 4 ilde 15 casusu kıskıvrak yakaladı. MOSSAD Türkiye'de ne yapmaya çalışıyor? Önemli. Dikkatli okuyun.

2) Dünya genelinde MOSSAD'a hizmet eden "17 bin hücre evi" vardır. Olağanüstü tehlikeli durumlarda bu sayı "35 bine" çıkabiliyor. Dünyanın her ülkesinde bu hücre evleri var. Hücre evleri İsrail için aklınıza gelip gelmeyecek her türlü hizmetlerde bulunurlar. Daha önemlisi var.

3) Dünyanın her yerinde İsrail'e hizmet eden bir yapılanma daha var. Adı SAYAN yapılanması. Her elemanına "sayanim" denir. Bulundukları ülkelerde her birinin farklı görevi vardır. Araba sayanı, doktor sayan, bankacı sayan, emlak sayanı, ticaret sayanı, malzeme sayanı...

4) MOSSAD hangi ülkede araba ev kiralayacaksa araba ve apartman sayanı hemen bulur. Böylece ajanlar belge ile uğraşmaz. Bankacı sayan hızla para bulur. Doktor sayan hızla sağlık hizmetlerini görür. Malzeme sayanı ne lazımsa hızla bulur. Böylece MOSSAD'ın işi kolaylaşır. Devam.

5) Geçen aylarda MOSSAD'ın başına alelacele askeri operasyon uzmanı olan "David Barnea" getirildi. Askeri bilgi toplama ve askeri operasyon uzmanı olması MOSSAD'ın savaş ve vurucu operasyonlara başlayacağını gösterir. Yeni bir çatışma ve savaş için getirildi.

6) İsrail Savunma Kuvvetlerine bağlı "Sayeret Maktal" adında özel bir bölüm vardır. Askeri keşif, düşman hakkında bilgi toplama, ani baskın savaş öldürme işini yapar. Psikolojiyi bozacak derecede zorlu eğitimden geçenler bu savaş biriminde görev yapar. David Barnea burada yetişti.

7) Sayeret Matkal birimi 1980'e kadar gizli tutuldu. Kimse bilmiyordu. Devletten emir almadan direk operasyon yapabilir. Ani patlama, bomabalama, savaş, suikast yapar.Burada senelerce görev yapanlar daha sonra devlette önemli göreve gelmiştir. Başbakan, bakan,vekil,bürokrat gibi.

8) 1999'da başbakan olan Ehud Barak gibi. Sayeret Matkal'da ciddi ideolojik eğitimden geçerler. Koyu siyonist ve Müslüman düşmanı olurlar. Acımadan Müslüman öldürmek için beyinleri hazır hale getirilir. Sayeret Matkal MOSSAD'ın en iyi suikast birimi "KİDON" ile ortak çalışır.

9) KİDON sadece suikast için vardır. Eğitimi çocukluktan verilir, yıllarca sürer. "Bul ve öldür" kuralı ile çalışırlar. Görevi yerine getiremezlerse üzüntüden intihar bile ederler. Kaşıkçı cinayeti KİDON-Suud ortaklığı ile yapıldı. MOSSAD yaptı. Suud üzerinden olunca farkedilmedi.

10) KİDON'un bir suikast için yıllarca hazırlandığı olur. Ülkelerde satın alınmış adamlardan yardım alırlar. Patlayıcı zehirleme genel metotları. Korku salacaklarsa patlama. İz kaybettirecekse zehirleme. Uğur Mumcu suikastı da KİDON eylemi idi.

11) Bir şeyi farkettiniz mi? İçeride muhalefet, Sedat Peker ve bazı FETÖ'cü unsurlar hep bir ağızdan suikastlar olacak dedi. Geçen hafta yakalanan MOSSAD ajanları bu suikastları yapıp suçu hükümete atıp büyük bir kaos oluşturacaklardı. MİT operasyonla bunu engelledi.

12) Taktik şu: MOSSAD, CIA ve Biden'a bağlı grup ve şahıslar önce kulaklarına fısıldanan şeyleri dillendiriyorlar. CIA ve MOSSAD bunları gerçekleştirince dediğimiz çıktı deyip hükümete ve devlete operasyon yapıp kaos oluşturmak isteniyor. Derin kaos! Operasyon büyük.

13) Dillendirme ve psikolojik zemini MOSSAD ve CIA köpekleri yapıyor. Dillendirilen operasyonu ise MOSSAD hücrelerinde kalan ajanlar ve başta anlattığım "sayanimler" yapıyor. MİT, MOSSAD'ın etkili hücre evlerini ve sayanim ağının bir kısmını gizli takiple çökertti. Tebrikler.

14) Lakin bilmeseniz de farketmeseniz de daha önemli birşey oldu. MOSSAD'ın Türkiye sayanim patronunun öldürüldüğü söyleniyor. Sayanimleri kontrol eden organize eden biri. Akdeniz, Afrika, Balkanlar karışacak. MİT derin operasyonlar yapıyor. Devam edelim.

15) KİDON ve Sayeret Matkal devreye giriyor. Yeni MOSSAD başkanı onlardan. Vurucu ekipten. Bu sırada Dubai merkezli operasyonla Türkiye'nin FETÖ, PKK ve ajanları yok eden vurucu ekiplerini karalayıp istifa ettirmeye çalıştılar. Soylu v.b gibi.

16) Suikastı, medyatik operasyonu MOSSAD yapar ama başkasının izini bırakır. Eylemi, psikolojik harbi de MOSSAD yapar. Bunu yaparken üssü BAE'de kurduğu için BAE'yi konuşur durursunuz. Kaşıkçı'yı MOSSAD öldürdü. Suud üzerinden yaptığı için MOSSAD'ı değil Suud'u konuştuk.

17) MOSSAD'ın bölgede en büyük rakibi Hakan Fidan. Hakan Fidan ile MİT'in dağınık unsurları toparlanıp yenilenerek operasyon gücü artırılmıştır. Farkında değilsiniz ama son zamanda Soylu üzerinden Dubai'den çekilen operasyonda hedeflerden biri de MİT'ti. Ucu MİT'e uzanacaktı.

18) Peker'in BAE'de kaldığı otelin sahibi Ahmad Al Habtoor "Araplar ve Yahudiler amca çocuklarıdır, savaşmaları aptalca" demişti. Türklere ve Türk firmalarını boykota çağırmıştır. Mursi'nin devirilmesini ve 15 Temmuz'u desteklemiştir. MOSSAD ile sürekli irtibat halindedir.

19) Dubai MOSSAD'ın en büyük psikolojik-fiziki operasyon merkezlerinden. Mursi darbesi Dubai Masasında tezgahlandı. Akdeniz, Karadeniz ve Afrika'daki büyük kavgada MİT ve TSK pasifize edilmek isteniyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Putsavar

bosa mi bu olusuma yahudi-zillet adini verdik
 • Yanıtla

mert

türkiyede tek müslüman türkler yaşamadığı sürece hiç bir şey düzelmez
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23