• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Muhalefet bu habere kuduracak! Gelecek Partisi de dahil 4 partiden 250 kişi AK Parti'ye geçti

Ahmet Davutoğlu'nun genel başkanlığını yaptığı Gelecek Partisi başta olmak üzere CHP, Yeniden Refah Partisi ve Güç Birliği Partisi'nden istifa eden 250 kişi AK Parti'ye geçti.

Yeniakit Publisher
2021-09-20 00:23:00 -
Muhalefet bu habere kuduracak! Gelecek Partisi de dahil 4 partiden 250 kişi AK Parti'ye geçti

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı'nın yaptığı çalışmalar sonunda Gelecek Partisi başta olmak üzere, CHP, Yeniden Refah Partisi ve Güç Birliği Partisi'nden istifa eden 250 kişi AK Parti'ye katıldı.

"Samimi çalışmalar AK Parti'ye geçişte çok önemli etken oldu"

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığında düzenlenen katılım törenine Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve AK Parti'ye üye olanlar katıldı.

Katılımcılar yaptığı açıklamada, "Şahinbey İlçe Başkanı ve İlçe Teşkilatı ile Şahinbey Belediye Başkanının sadece halka hizmet esaslı samimi ve içten çalışmaları bizlerin AK Parti'ye geçişinde çok önemli bir etken oldu" dedi.

Yeni üyeler salona sığmadı

AK Parti'ye geçiş yapanlar arasında Gelecek Partisi 50 kişi ile dikkat çekerken, Güç Birliği Partisi İslahiye İlçe Başkanı, Yeniden Refah Partisi Resul Ekrem Taşçılar, Gelecek Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı ve çok sayıda isim AK Parti'ye üye oldu. Yeni üyeler için düzenlenen rozet takma töreninde salon hınca hınç doldu.

Rozetleri Tahmazoğlu ve Hasan Teke taktı

AK Parti'ye geçen diğer parti yetkililerine sembolik olarak Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke rozetlerini taktılar.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ramiz ağa

mü'minler yine safları sıklaştırıyor ;Resulullah’ın üç nasihatinden biri;Birlik ve beraberlik içerisinde olsunlar. Cemaatte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Birlikten kuvvet, ayrılıktan felaket doğar. Birlik ve beraberlikten maksat, bedenlerin birlik ve beraberliği veya aynı yerde olmak değil, gönüllerin birliği, hedeflerin ortak olmasıdır. Hedefi Allah rızası olanın yüzü aktır, yardımcısı da Cenab-ı Hak’tır.
 • Yanıtla

hay bin gunduz

yazzık keşke demokrad bardiye bardiye geçelerdi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23