Misvak Dergisi'nden Muharrem İnce karikatürü! Yık yık bitmiyor

Mizah dergisi Misvak, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 'Yerli otomobili ve Kanal İstanbul'u durduracağız...' sözleriyle ilgili bir karikatür yayınladı.

15 Haziran 2018 Cuma 01:15
Misvak Dergisi'nden Muharrem İnce karikatürü! Yık yık bitmiyor

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim vaatleri arasında Kanal İstanbul projesini durduracaklarını söylemişti.

İnce'nin yatırımları durduracağı, tünel ve havalimanlarını durduracağını söylemesi Misvak Dergisi'ne konu oldu.

YIK YIK BİTMİYOR!

Karikatürde dikkat çekilen ve Muharrem İnce'nin anlata anlata bitiremediği yatırım ve hizmetlerin çok olması okurlara aktarıldı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Haziran 2018 Cuma 01:15

YORUM YAZ

 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu9 ay önce
  Breh breh breh! icraatlara bak. Bu icraatlarla kesin cumhurbaşkanı olur.
 • Allah dostuAllah dostu9 ay önce
  Siz yapmayin mizah falan yakışmıyor yapışıyor
 • AliiAlii9 ay önce
  Akit editörü bayramını kutlamaya geldim ne kadar kızsam da müslüman kardeşimdir diye,.... ... bayramın hayırlı mübarek olsun.
 • rterte9 ay önce
  bay muharrem bunları yıkmak için bugün bayram namazına öglen cuma namazına git allaha yalvar allahım bu yaptıklarımı ben yapmıyorum sen biliyorsun zorla kasetle yaptırıyorlar de halini allaha arzet sonra velesbitine bin şimdiden başla 16 sene yaptık sen 160 senede anca yıkarsın... denizin altında işin kolay hadi iyisin su bol bi sabunla işi bitirirsin.. :)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019