• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milli Gazete’den öyle Hamas’tan böyle! Hani Erdoğan hiçbir şey yapmıyordu?

Yeniakit Publisher
2023-11-27 14:48:00 - 2023-11-27 14:57:01

Haftalardır, "Erdoğan Filistin'de sınıfta kaldı" muhabbetleri yapıp algı oluşturmaya çalışan Milli Gazete, Türkiye'nin öncülüğünde Filistin'de yaşananları ve Hamas'ın Türkiye hakkındaki açıklamalarını okuyucularına duyuramadı.

Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları ile İsrail arasındaki esir takası devam ederken, Türkiye'nin araya girmesi üzerine Filistinli mücahitler, Taylandlı rehineleri de serbest bıraktı. Türkiye'nin girişimi dünyada ses getirdi. Türkiye'deki muhalif basın da söz konusu gelişmeyi överek yayınladı.

Ancak Saadet Partisi'nin yayın organı Milli Gazete ağızları açık bıraktı. Haftalardır, "Erdoğan Filistin'de sınıfta kaldı" muhabbetleri yapıp algı oluşturmaya çalışan Milli Gazete, Türkiye'nin öncülüğünde Filistin'de yaşananları okuyucularına duyuramadı.

Akit TV'de Murat Alan'ın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili'nde, Milli Gazete'nin tutumu da masaya yatırıldı.

Konuya dair Karahasanoğlu, "Somut bir şey söylesinler. Ne yapsın? 'Hiçbir şey yapmıyor Tayyip Erdoğan.' İnandırıcılıklarını kaybediyorlar. Tayyip Erdoğan yapmıyor peki kim yapıyor? Cezayir mi yapıyor?" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Pilli gazete

ZİLLİ mi PİLLİ Mİ, Güdümlü mü ? Akıllarda ham hayyeller kaldı, Milli dediğimiz zgörüş meğer gerçekten boş sözz, cahil ve İslami şuurdan mahrum insanların kuruluşu imiş.

Milli gazete millileşememiş

İşi gücü...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23