• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milletimiz darbecilere dersini vermiştir

Yeniakit Publisher
2021-01-06 09:30:00 -
Milletimiz darbecilere dersini vermiştir

Türkiye, önemli projelerini hayata geçirerek dünyada söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, 2021 yılına girdiğimiz şu günlerde malum zihniyet hâlâ başörtüsü, darbe tartışması yapıyor.

 Hasan Eğrigöz  Ankara 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan TBMM İdare Amiri ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, “Genelkurmay Başkanlığı yapmış birinin vesayet rejimine özlem duyarcasına bugüne göndermelerde bulunması, eski CHP milletvekilinin başörtüsü düşmanlığı yapması sadece muhalif olmakla açıklanamaz. Oyunun farkındayız. Darbe çığırtkanlıkları, Batı’dan iktidar dilenmeler, AB’ye ram olmalar, aba altından sopa göstermeler, ardından öğrenci olayları ve sokak gösterileri. Hatırlatmak isteriz ki 27 Mayıs darbesine giden yol, bu tür yalan tezviratlarla örülmüş, Menderes hükümeti görevden uzaklaştırılmış, milli irade gasp edilmişti. Milletimiz; 18 yılda 14 seçimde Cumhuriyet Mitingi nasıl düzenlenir göstermiş, 15 Temmuz’da da darbecilere dersini vermiştir. Efendilerinin emriyle okullarımızı, sokaklarımızı darbecilik ve devrimcilik oyunlarıyla karıştırmak isteyen terör örgütlerinin provokasyonlarına masum öğrencilerimizin alet olmayacağına inanıyoruz. Milli iradeye ve sandığa tahammülü olmayan bu zihniyet asla amacına ulaşamayacaktır” şeklinde konuştu.

“Sakat anlayış, hastalıklı zihniyet”

Başörtüsü ile darbeyi gündeme getirenlerin hastalıklı zihniyete sahip olduğunu ve milletimizin başörtüsüne de iradesine de sahip çıkacağını ifade eden MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay da, “Her iki hezeyan da malum zihniyetin dışa vurmuş halidir. Son derece sakat anlayışın, hastalıklı zihniyetin karşısında olan milletimiz, başörtüsüne de, iradesine de sahip çıkar. Bu ülke de, bu zamanda kimsenin başörtüsüyle, giyim, kuşamla bir sorunu yoktur. Bunu hâlâ nasıl gündeme getirebiliyorlar anlamak mümkün değil. Genelkurmay başkanlığı yapmış, böylesine tecrübeli birinin darbe iması ile konuşması akıl tutulmasıdır” ifadelerini kullandı.
Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bayrakoğlu MİLLET

Keşke bir darbe girişimi daha olsa da 15 Temmuz'da acemiliğimize gelen kısımları tamamlasak. Darbe öyle değil bakın böyle olur deyip, ne kadar darbeye bulaşan varsa götürüp Allah ne verdiyse ...... Cesetlerini mi? Kanalizasyon çukurlarına. Hadi hodri meydan okuyorum bir vatandaş olarak ne kadar yürekli, ne kadar CHP'li, İYİP'li, HDP'li, SP'li, FETÖ'cü, PKK'lı, DEAŞ'lı, DHKP-C'li varsa birleşip darbe teşebbüsünde bulunun. Bu darbeyi çok acımasızca ve kanlı olarak nasıl bastıracağımızı merak ediyorsanız, tadına bakmak istiyorsanız buyurun hodri meydan. Bir daha ki sefere bırakın teşebbüsü ismini bile ağzınıza alabiliyor musunuz göreyim?!?!?!?!?!?!

Halil Atmaca

Agzina saglik kardesim, ... sikiyorsa bir daha ciksinlar bakalim ben sahsen yapacagimi biliyorum onlara cunku hazirlikliyim........
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23