• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Millet İttifakı'nda aday gerginliği! Rest çekti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı sorusuna kazanamama riski olan kişinin aday gösterilmeyeceği açıklamaları ittifakta gerilime neden oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Aydın'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-12-07 17:01:00 -
Millet İttifakı'nda aday gerginliği! Rest çekti

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın cumhurbaşkanı adayı ile ilgili açıklamasına ilişkin, ''Genel başkanımızın Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı hakkındaki görüşleri artık kamuoyuna mal olmuştur. Bunların üzerine yorum yapmak gereksizdir. Genel başkanımızın açıklamaları nettir" dedi.

"Bunların üzerine yorum yapmak gereksizdir"

Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası cumhurbaşkanlığı adaylığını değerlendirirken, "Ben kendisinden adaylığa talip olduğunu duymadım. Ama bizim bir ilkemiz var; bu diyoruz ki, bu konuda herkes idealist davranmalı. Adaylık düşününler de idealist davranmalı, nefis zamanı değil. Kazanamama ihtimali olan birinin uygun olmayacağını söyleyeceğiz" şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Genel başkanımızın Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı hakkındaki görüşleri artık kamuoyuna mal olmuştur. Bunların üzerine yorum yapmak gereksizdir. Genel başkanımızın açıklamaları nettir" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KEMALİST

KILIÇDAROĞLU ,OLUR ....OLaMaZz YANİ BEKLEYİN AZCIK GELİYOR YOLA ÇIKTI GELMEKTE OLAN KİŞİ....!kim acaba?
 • Yanıtla

Eyüp

Biri solcu diğeri ülkücü geçinenenlere bak. Ikiside pensilvanyadaki sümüklü şeytan ve biden abisinin kucağında oturan zavallılar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23