MHP'den af ile ilgili kritik hamle

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, af tasarısının TBMM Adalet Komisyonu'na gönderildiğini açıkladı.

13 Ekim 2018 Cumartesi 14:32
MHP'den af ile ilgili kritik hamle

MHP’nin şartı ceza indirimini öngören, kamuoyuna “af tasarısı” olarak yansıyan kanun değişikliği teklifi Meclis Adalet Komisyonu’na gönderildi.

Tasarıyı hazırlayanlardan MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Nihayet şartlı ceza indirimi kanun teklifibüyük bir mücadele sonunda adalet komisyonuna gönderildi. Asıl mücadele şimdi başlıyor.Duanızı esirgemeyin” dedi.

TBMM Adalet Komisyonu'na iletilen tasarıda imzası olan isimler şöyle:

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 14:32

YORUM YAZ

  • EN BÜYÜK BJKEN BÜYÜK BJK5 ay önce
    şartlı ceza indirimi bence saçma hadi uygun görülen suçlardan 5 yıl ceza indirimi oldu cezaevinden bu şekilde çıktı onun bu durumda olduğunu bilen onun 5 yıllık infazını yaktırmak için uğraşacak mahkemeden 100 tl para cezası bile alsa o 5 yıllık infaz yanacak çünkü benim başıma buna benzer bir olay geldi komşunun çocuğu kardeşimi darp etti bende 2 tokat attım 500 tl para cezası yazıldı geçmişe dönük 4500 tl para cezasını patlattı
  • KARADAYIKARADAYI5 ay önce
    MAYMUN ÖMER SENDEMI UYUSTURUCU KULANIYORSU AF GELIRSE SANA NE KADAR GETIRISI VAR UYUSTURUCU SATMAKTANSEN KENDI ÜLKENDESIN VE KENDI CIKARINA CALISIYORSUN FAKAT SENIN O MAYMUNLARI HITAP ETIGIN 81 MILYONU DÜSÜNMEK ZORUNDA ANLADINMI MAYMUN ÖMER.
  • ömer ömer 5 ay önce
    abd li iti bırakan siyaset kendi vatandaşına ceza indirimini çok gördü. af yok diyenler şimdi 3 maymunu oynuyorlar. biz kendi ülkemizde bir abd li kadar değerli değiliz. şimdi bu abd li it sayesinde ceza indirimini de göreceğiz maalesef. abd li sayesinde

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019