• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Metroda iğrenç olay! Kadına cinsel tacizini ulu orta sürdürdü

İstanbul'da metroda bir kadının yanına oturarak cinsel tacizde bulunan sapık ulu orta tacizini devam ettirirken, metrodan inen genç kadını takip etti. Görüntüleri yayınlanan sapığın tutuklandığı öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2021-01-13 00:01:00 -

Bindiği metroda yabancı uyruklu bir şahıs tarafından cinsel tacize maruz kalan güzellik uzmanı, yaşadığı zor anları anlattı.

Show TV'nin haberine göre, Hacıosman'a gitmek için metroya binen güzellik uzmanı, yabancı uyruklu bir şahsın yanına oturarak saçına dokunmaya başladığını öne sürdü.

Metroda cinsel taciz

Durumdan rahatsız olan kadın daha sonra karşı tarafa geçtiğini söyledi. Bunun da bir çözüm olmadığını söyleyen kadın, şahsın yaptığı hareketler ile cinsel tacize devam ettiğini belirtti.

Metrodan inen ve şüpheli tarafından takip edildiğini iddia eden kadın, "Yürüyen merdivenlerde beni sıkıştırdı. Çevredekilerden yardım istedim ancak kimse tepki göstermedi." dedi.

Tutuklandı

Yaşanan o anları kayda alan kadının durumu polise bildirdiği, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ise şahsı gözaltına aldığı öğrenildi.

Yabancı uyruklu adamın çok sayıda suç kaydı olduğu, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine göndrerildiği bildirildi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TURGAY ALA

Kadir şeker olayından sonra herkes aynı şeyi yapar bakar ama görmez yani müdahale etmez çünkü adalet adaletli değil farklı yorum yapıyor
 • Yanıtla

ne olacaktı ki?

Toplumu tam da istedikleri noktaya getirdiler. Artık namuslular korkuyor, namussuzlar at oynatıyor. Kimse gelmez tabii. Müdahale ederse başına neler geleceğini az-çok tahmin ediyor. Kadını dayaktan kurtarıyor, kadın dayakçıdan değil de kurtarandan davacı oluyor. Artık bu yolda yürümeye mecburuz. Çünkü zamanında "dur!" demedik.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23