Metiner'in dikkat çektiği ihanet toplantısından ilk paylaşımı FETÖ firarisi Can Dündar yaptı!

Mehmet Metiner'in yeniakit.com.tr'ye konuşarak, 'bu bir bölücülük konferansı' dediği Berlin'deki toplantıdan ilk paylaşımı FETÖ firarisi olarak vatanını terk eden ve sahibi ABD'ye sığınan Can Dündar yaptı. CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Şeker, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam'ın birarada olduğu kareyi paylaşan FETÖ firarisi Dündar, şunu söyledi: "Tek adam diktasına karşı farklılıklarımızla birlikteyiz."

21 Eylül 2019 Cumartesi 23:06
Metiner'in dikkat çektiği ihanet toplantısından ilk paylaşımı FETÖ firarisi Can Dündar yaptı!

 Taha Emre Özdemir  Ankara 

Yeniakit.com.tr'ye konuşan eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, Berlin'de düzenlenen 'Demokratik Türkiye için Toplumsal Sözleşme Arayışı' konferansına dikkat çekmiş ve 'Bu bir bölücülük toplantısı. Türkiye için darbe tehlikesi devam ediyor.' uyarısını yapmıştı.

'FETÖ'yü bir örgüt olarak görmüyorlar'

Mehmet Metiner, söz konusu toplantının perde arkasında ABD'ye ait derin güçlerin bulunduğunu belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu toplantıya katılanlar, toplantının kim tarafından hangi amaçla tertiplendiğini açıkça ortaya koyuyor. Bu konferans perde gerisinde Amerikan derin güçlerinin olduğu Türkiye düşmanı bir ihanet projesi, FETÖ ile PKK'nın tertiplediği bir konsorsiyum. Bilumum Erdoğan düşmanlarının biraraya getirildiği toplantının Almanya’da yapılıyor olması ayrıca manidar. Bu toplantı DEAŞ iltisaklı olsaydı Türkiye'de kıyamet kopartılırdı. Zaten Alman Hükümeti de zinhar izin vermezdi. Demek ki terör örgütleri arasında fark görüyorlar ve belli ki FETÖ’yü bu ülkede darbe yapmaya kalkışmış eli kanlı bir terör örgütü olarak görmüyorlar."

Metiner’den ‘darbe’ uyarısı! FETÖ/PKK/CHP/HDP/Saadet konsorsiyumu topyekün saldırıya geçti

"Tek adam diktasına karşı farklılıklarımızla birlikteyiz"

FETÖ firarisi olarak vatanını terk eden ve sahibi ABD'ye sığınan Can Dündar, Mehmet Metiner'in uyarıda bulunarak dikkat çektiği toplantıdan bir fotoğraf karesi paylaştı. "Berlin’de 'Demokratik Türkiye için Toplumsal Sözleşme Arayışı' konferansında üç parti temsilcisi birarada" diyen FETÖ firarisi Dündar, "Tek adam diktasına karşı farklılıklarımızla birlikteyiz." ifadelerini kullandı.

Dündar'ın paylaştığı fotoğrafta; CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Şeker, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam aynı karede yer alıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2019 Cumartesi 23:06

YORUM YAZ

 • Sedat kalfaSedat kalfa21 gün önce
  Yavşaklıkta sınır tanımıyorlar hani birisi demişti ya bu topraklarda ne kadar HAİN yetiştirmiş diye.Milli Eğitim sart.birde bu yavşakları bi şekilde MİTpaketleyip neden getiremiyor hayret ediyorum
 • kemalistkemalist21 gün önce
  bu vekiller firar mı kaçak mı bildiğim kadarıyla mecliste ))madem darbe yapacaklar madem fetö elamını neden devletin savcısı olaya el koymuyor
 • AfriAfri22 gün önce
  Saadetliler eserinizle övünün sevinin her şey çok güzel değilmi
 • KöylüKöylü22 gün önce
  Reise kurban olsun lar.
 • AlpAlp22 gün önce
  İT ÜRÜR BU KERVAN YÜRÜR... SİZİN GETİRDİĞİNİZ KİMDEN VAZGEÇTİİNİZ. KILIÇTAROĞLU ONCA HEZİMETE RAĞMEN HALA KOLTUĞUNA YAPIŞMIŞ; VATANA, PARTİYE HİÇ KATKISI OLMAMASINA RAĞMEN. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ MUASIR DEVLETLER SEVYESİNE ÇIKARAN, BÜYÜK DEVLETLERİN HESABA ALDIĞI, RÜYALARINA GİRDİĞİ ADAM GÖREVİ BIRAKSIN ÖYLE Mİ. DOST MUSUN ?DÜŞMAN MISIN ? DİYE ADAMA SORARLAR. CEVABINI BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ....
 • TolgaTolga22 gün önce
  Tayyip düşmanlığın devlet düşmanlığına dönüşmüşse vatan haini olursun nokta
 • VatandaşVatandaş22 gün önce
  Bırakın bunları havlasin dursunlar.itürür kervan yürür.
 • ibrahim öztürkibrahim öztürk22 gün önce
  Allah sizi bildiği gibi yapsın sizi yazıklar olsun birisi Cumhuriyetin kurucusu Atatürk ün birisi de Rahmetli Erbakan hocının kemiklerini sızlatıyorlar
 • milli düşünce milli düşünce 22 gün önce
  bu can dündar denilen vatan haini ve diğerleri ile bir araya gelen bu milletvekillerine derhal soruşturma açılmalı, ey müslüman türk milleti uyuma bu Türkiye düşmanları ile bir araya gelen bu  milletvekillerine haddini bildirin,  lütfen sayın savcılar gereğini yapın
 • mahmutmahmut22 gün önce
  Sizin gibi dusunmeyen herkese terorist demeye devam edin siz. Azalarak biteceksiniz Allahin izniyle...
 • sutcu imamin totunusutcu imamin totunu22 gün önce
  adamin soyadi Turk hic alakasi yok adamin soyadi islamkimlerle kanka ona bak islama kurban olsunlar
 • ahmetahmet22 gün önce
  ABD alcagini ve icimizdeki CIA casuslari tabi ki farkli olacak!... bunlarin ulkemize, milletimize, milli guvenligimize ve istiklalimize dusmanliklariyla canimiz pahasina um farkliliklarimiza ragmen birlik beraberlik icinde mucadele etmeye devam edecegiz!
 • pınar demirpınar demir22 gün önce
  milletvekilimi millet düşmanımı reise selam yola devam bunlara fırsat vermesin RABBİM düşürülsün milletvekillikleri gitsin kimden maaş alırlarsa alsınlar... can dündar denilen ..... sen hala orada mısın... atatürk videosu çekip kandırdın ya milleti 
 • SimyagerSimyager22 gün önce
  Biri gelsin ve bizi şu adamın elinden kurtarsın. Bugün de arabada sigara içenlere sardı. Yarın kim bilir neye saracak. Poşeti 25 kuruş olan bir ülkede, yönetimin değişmesi şart.
 • Çukurova fatih'i Çukurova fatih'i 22 gün önce
  Oradatoplantıya katılanların hepsini içeriye alacan ve bunların milletvekilliğini düşürecen nokta
 • recairecai22 gün önce
  Can Dundar feto firarisi mi? Ne adamlarsiniz ya...
 • Hus Hus 22 gün önce
  Can senin.....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019