• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meral Akşener oyunu ‘İYİ oynuyor! 'Haddini aşıyorsun' gitti 'Rabbi yessir' geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener katıldığı bir programda kendisini HDP'li Pervin Buldan'la bir araya getirmeye çalışan Ekrem İmamoğlu'na "ablam yüzünde Rabbi Yessir görmüş" sözleriyle güzellemede bulunurken, akıllara İYİ Parti’nin yayın organı Yeniçağ’ın Ekrem İmamoğlu’na yönelik ‘Haddinizi aşmayın’ manşeti geldi.

Yeniakit Publisher
2021-10-26 14:54:00 -

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener katıldığı bir programda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Daha önce İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzeterek skandal bir açıklamaya yer veren Akşener, İmamoğlu güzellemelerine devam etti.

'Ablam yüzünde Rabbi Yessir görmüş'

Programda CHP'li Ekrem İmamoğlu'nu cilalayann Meral Akşener, "Benim ablam 75 yaşında dindar bir kadın. Ablam AK Parti bünyesindeki dindar kadınlarla da beraber olan biri. Ablam bana 'Ekrem Kardeşimin yüzünde Rabbi Yessir gördüm' dedi. Arkadaşlarını sordum, onlar da sempati duymuşlar." dedi.

'Haddinizi aşmayın'

Meral Akşener'in Ekrem İmamoğlu'na methiyeler dizmesi İYİ Parti'ye yakınlığıyla bilinen Yeniçağ gazetesinde çıkan 'Haddinizi aşmayın' manşetini akıllara getirdi. Hatırlanacağı üzere CHP'li Ekrem İmamoğlu beraber fidan diktiği HDP’li Pervin Buldan ile Meral Akşener’i yan yana getirtmeye çalışmış ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Meral Akşener ve Pervin Buldan'ın adını aynı twitter zikretmişti. İyi Parti gazetesi Yeniçağ da İmamoğlu’nun bu girişimi üzerine İYİ Partili yöneticilerinin İmamoğlu’na yönelik tepkilere yer vermiş ve ‘Haddinizi aşmayın’ manşeti ile çıkmıştı.
İYİ Parti ve Meral Akşener’in bu tavrı, ‘"Haddinizi aşmayın" manşetinden önce, ne istemiştiniz, sonra aldınız mı? Ki; yüzünde "Rabbi Yessir"i gördünüz?” sorunusun akıllara getirdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fevzi

bu kadının arkasından gidenler gerçekten kıt akıllı 
 • Yanıtla

İsmail

Yahudi uşağı ABD'nin ve Batı'nın iti olan İyi Partili halis münafıklar/fetöcüler ciddi bir güvenlik sorunudur. Lakin CEHAPEKEKE, başlı başına bir milli güvenlik meselesidir. La havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbünAllah ve niğmel vekil...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23