• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Melih Gökçek'ten bomba anket! O ismi fena ti'ye aldı

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul'da suya yapılan yüzde 20 zammın ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir anket yaptı.

2019-11-12 13:08:00 -
Melih Gökçek'ten bomba anket! O ismi fena ti'ye aldı

Seçim öncesinde birçok şeye olduğu gibi suyu da bedava vermeyi taahhüt eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu şimdi zam hazırlığında. Zammın oranı hiç de azımsanacak gibi değil. Tam yüzde 20. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu gelişme üzerine sosyal meyada bir anket başlattı. Anket aynı zamanda geçenlerde İmamoğlu'nun çok tartışılan temel atmama törenine de gönderme içeriyor...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun suya yüzde 20 oranında zam yapma hazırlığı ciddi eleştirileri de beraberinde getirdi.

Eleştirilerin merkezinde ise sadece birkaç ay önce seçim vaatlerinde suyu bedava vermeyi taahhüt eden İmamoğlu için neyin değiştiği noktasındaydı.

İmamoğlu geçtiğimiz günlerde ise görülmemiş bir etkinlikle eleştirilerin odağına yerleşmişti. Temel atmama töreni adını koyduğu bu etkinlik aslında İstanbul için hayati bir projenin iptaliydi. Mega kentte birçok hastalığı daha kaynağından önleme imkanı tanıyacak olan biyolojik arıtma tesisini "temel atmama töreni" ile bir anlamda da alaya alarak iptal etmişti.

Anket sonuçları

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu iki gelişme ışığında bugün sosyal medya hesabında bir anket başlattı.

Anketin başlığı "SİZCE; EKREM İMAMOĞLU, “SUYA % 20 ZAM YAPMA” ETKİNLİĞİ YAPAR MI?"

Şıklar ise YAPAR YAPAR, UTANDI ARTIK YAPAMAZ İDİ.

Sonuç ise beklendiği gibi... İmamoğlu'nun bugüne kadar yaptıklarını dikkate alan sosyal medya kullanıcılarının yüzde 83'üne göre İBB Başkanı "Suya yüzde 20 zam yapma" etkinliği yapar. "Utandı artık yapamaz" diyenler ise sadece yüzde 17'de kaldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mesut Sarp

Zorla görevden alındı. Twit miwitler dışında yapcak işi kalmadı, zavallı...
 • Yanıtla

Asi

Her seye maydonoz oluyon istanbulda yasamiyon anketci 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23