Marmarabirlik’ten yeni reklam filmi

Sofralık Gemlik tipi zeytinin yetiştiği Güney Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren Marmarabirlik’in yeni reklam filmi görücüye çıktı.

11 Eylül 2019 Çarşamba 13:47
Marmarabirlik’ten yeni reklam filmi

Sofralık Gemlik tipi zeytinin yetiştiği Güney Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren Marmarabirlik’in yeni reklam filmi görücüye çıktı. Filmde “Çeşidi çok benzeri yok” ve “Sofralardaki yeri herkesin söz birliği” mesajları verildi. Son 2 yılda üretici ortaklardan 102 bin ton ürün alımı yaptıklarını aktaran Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, amaçlarının bu rakamı arttırmak olduğunu ifade eti. Hedeflerinin zeytin ticaretini arttırmak olduğunu dile getiren Asa, “Bu kapsamda bir reklam çalışması yaptık. Çalışma alım satımlarımıza olumlu katkı sunacak. Bizim diğerlerinden farkımız; her yıl aynı bölgeden, aynı bahçeden, aynı ağaçtan ürün almamız ve doğal yöntemle olgunlaştırıp, tüketiciye sunmamızdır. Kalitemizin sırrı buradadır. Tüketicilerimiz aldıkları her kilogramda 32 bin üretici ortağımıza destek vermiş olacaklardır” ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 13:47

YORUM YAZ

  • fedafeda8 gün önce
    iyisini yurtdışına dövizle daha ucuza gönderiyorlar iç piyasaya adeta çöpler kalıyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019