Mansur Yavaş'tan bir değişiklik daha!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, göreve başlamasının ardından belediyenin internet sitesindeki fotoğrafları Anıtkabir ve Mustafa Kemal fotoğraflarıyla değiştirdi.

20 Nisan 2019 Cumartesi 14:12
Mansur Yavaş'tan bir değişiklik daha!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, internet sitesindeki kapak fotoğrafını değiştirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin internet sitesinin kapak fotoğrafında şehri simgeleyen ufak fotoğraflar yer alıyordu. Ankara Kulesi, Ata Kule, Kızılcahamam ve Anıtkabir'in fotoğrafı, kapak görselinde yer alıyordu.

 

Anıtkabir ve M. Kemal...

Yavaş göreve başlamasının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesinin internet sitesindeki kapak fotoğrafını değiştirdi. Daha önce şehri simgeleyen fotoğrafların olduğu bölüme Anıtkabir ve M. Kemal fotoğraflarını yerleştirdi. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Nisan 2019 Cumartesi 14:12

YORUM YAZ

  • EKOLL EKOLL 28 gün önce
    Hep maske hepmaske. Yeter artık
  • AvniAvni28 gün önce
    Yav .. seyleri haber yaparak adami meydana cikariyonuz yaww yapmayin adami cikartmayin meydana ne b.k yiyosa yesin secen seçmiş. Millet neye layiksa öyle yonetilsin
  • Başoğlu Başoğlu 28 gün önce
    Şimdi bu niye rahatsız etti ki sizi ? Atatürk ve Anıtkabir , Ankara'nın da Türkiyenin de bir değeri değil midir ?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019