Lut Kavmi'nin azgın torunları yerinde duramıyor! Birçok kişi ve kuruluşu hedef gösterdiler

25 Haziran Salı günü saat 20.00’de İstanbul Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde buluşacak Lut Kavmi'nin torunları, yaşam tarzlarına ilişkin doğru yolu gösteren kişi ve kurumları hedef göstererek adına 'Hormonlu Domates Ödül Töreni' dedikleri bir program düzenleyecek.

21 Haziran 2019 Cuma 18:12
Lut Kavmi'nin azgın torunları yerinde duramıyor! Birçok kişi ve kuruluşu hedef gösterdiler

Taha Emre Özdemir  Ankara 

Onursuzların sözde 'LGBTİ Onur Haftası' kapsamında düzenlediği Hormonlu Domates Ödül Töreni, 25 Haziran Salı günü saat 20.00’de İstanbul Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Kendilerine doğru yol gösteren kişi ve kurumları hedef alan Lut Kavmi'nin azgın torunları, oylamalarına Diyanet İşleri Başkanlığı, Ankara Valiliği, Nihat Hatipoğlu ve Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş gibi isimleri dahil ettiler.

Kendilerine psikolojik tedavi öneren Diyanet İşleri Başkanlığı'nı hedef aldılar

Açtıkları sanal oylamada Diyanet İşleri Başkanlığını liste başı yapan eşcinsel sapkınlar duyurularında, "E-devlet uygulaması üzerinden sorulan sorulara verdiği cevaplarda, 'eşcinsellik, lezbiyenlik ve benzeri her türlü cinsel ilişkiler haddi/sınırı aşmaktır.' diyen, 'kendini kadın zanneden erkek veya erkek zanneden kadın ya da hemcinsine ilgi duyduğunu iddia eden kişiye düşen görevin, psikolojik tedaviyle düzelme imkanı varsa bu konuda gerekli tedaviye başvurması olduğunu söyleyen, interseks kimlikleri “yapısal bozukluk”, LGBTİ+ hak mücadelesini de “hak değil batıl davası” olarak niteleyen Diyanet İşleri Başkanlığı." ifadelerini kullandılar.

Nihat Hatipoğlu'nun dua ile cevabına tahammül edemediler

LGBTİ'li sapkınların hedefindeki isimlerden birisi Nihat Hatipoğlu oldu. Hazırlayıp sunduğu Ramazan programında bir eşcinsel sapkının, "Acun Ilıcalı’nın kalbinde beni hissetmesi için ne yapmam gerekiyor?" sorusuna, "Allah senin de hayırlı işlerle uğraşmanı nasip etsin. Delikanlımız, gencimiz, evladımız gönlünden geçeni söylüyor." diyerek dua ile cevap veren Hatipoğlu'nu hedef göstererek oylamaya sundular.

Sapkınların cinsiyetsiz tuvalet projesine itiraz eden Başkan Aktaş'ı hedef aldılar

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Ankara Valiliğini de oylamaya sunan LGBTİ'li sapkınlar, Başkan Aktaş'ın, "Belediye marifetiyle cinsiyetsiz tuvalet algısının yayıldığı, mahallelerde LGBT kontenjanı tanınarak onların normalmiş gibi kamuoyunda gösterilmeye çalışıldığı ve bunun bir yerel yönetim eliyle yapılması dünyanın neresine giderseniz gidin, asla kabul edilebilir bir mantık değil." ifadelerini alarak listeye eklediler.

Ankara Valiliği'nin OHAL'i bahane etmekle suçladılar

Ankara Valiliği'nin OHAL sebebi ile sapkınların yürüyüşünü süresiz olarak iptal etmesini de hazmedemeyen sapkın güruh, "OHAL'i bahane ederek LGBTİ Onur Yürüyüşü'nü süresiz olarak iptal ettiği için Ankara Valiliği'de hormonlu domates ödülümüze adaydır."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Haziran 2019 Cuma 18:12

YORUM YAZ

 • Tavacı Tavacı2 ay önce
  Lut kavminin çocukları imamların bademlediği piçlerden çok daha süper galiba kimseyi ayrıştırma çabaları yok
 • erol kılıçerol kılıç2 ay önce
  Eşek adası bunlara tahsis edilsin. Dış yardım almadan yaşasınlar orada.
 • YAŞARYAŞAR2 ay önce
  Adres belli, Zaman belli. Üzerinde çok düşünmeye gerek yok. Lut kavmin torunlarının yok olması için ille de bir felaket olmasını beklemek gerekmemeli. Eskiler ne de güzel söylemiş. "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
 • İnsanlık dışı yaratıklarİnsanlık dışı yaratıklar2 ay önce
  Bunlara fırsat vermeyin hastalıklı kafalara
 • hizipsavarhizipsavar2 ay önce
  velev ki ibnesiniz tamam ama daha biz ölmedik lan ibneler. haddinizi bilin. size o götün ne işe yaradığını öğrenene kadar sıçma cezası vereceğim. belki akıllanırsınız.
 • Turgut AlpTurgut Alp2 ay önce
  Suç bu sapkınlarda değil,bizi koruyup kollayacak "idarecilerde"...Mehmet Ağar NEREDESİN ???
 • adsızadsız2 ay önce
  Hacı hacıyı mekkede ib......tekkede bulurmuş.Üzüm üzüme baka baka kararırmış. Sizde bunları buldunuz maaşallah bırakmıyorsunuz,Allah sonunuzubenzetmesin.
 • Selcuk parsSelcuk pars2 ay önce
  insanoglu seytana uyarsa, makattan gelen poh kokusu mis gibi gelir sapiklara.
 • TakipçiTakipçi2 ay önce
  Bunlar mı Ekremin destekçisi? . Derin bir düşünmek ister , büyük tehlike var , binlerce yıl ömrü olan kocaman ağacın dibine kanalisyon suyu yol açmış , ağaç tehlikede . Yetişin dostlar , yetişin arkadaşlar , ağacı kurtaralım .
 • HalukHaluk2 ay önce
  Tahammül edemediler, hedef gösterdiler falan diyorsunuz da ödül adayı. Hormonlu domates homofobi ödülü vermek de mi hedef göstermek oldu?
 • cihadcihad2 ay önce
  meclis artık millete olan görevini yapsın gardaşım milletin işi gücü yok her yıl her ay bunumu görücek başka işimiz kalmadımı bu sizin işiniz değilmi la nerdesiniz idam dediniz yok terörist dediniz mecliste ula savaşıyoruz meclisteki silahını askerime çevirmiş top desen buna ses yok ula siz ne iş yaparsınız şu an yapılması gereken gerçekten gerçek anlamıyla Hakanımız Abdülhamithanın fesettiği gibi meclisin feshidir. millet oyuncakmı gardaşım seçim dediniz oldu hani idam ses yok şehit cenazelerine terörist istemiyoruz diyoruz mahrem yerimiz meclis terörist yuvası olmuş belediye seçimlerinden başkan bile seçtirmişler ula bu ne iş yıkılacaksa yıkın bunlar değilmi hendekte silah doğrultan şehitlerimiz boşunamı. yazıklar olsun bi reis yanında birkaç cesur adam geriniz balonsunuz amma gazınızı alıcaz inşallah hepinizin
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Biz galiba bunlarla imtihan olunuyoruz ve Allahın hükümlerini biran önce uygulamalıyız. Bunlar küfür sisteminin onun hükümlerine yüz çevirmişliğin doğal sonuçları. Her şey yoluna Ancak Allahtan sakınan müslüman fıtratında Allahın seçmiş olduğu fıtrata ve ahlaka sımsıkı hayırlarda koşan ve kötülükleri men eden inançlı bir nesil yetiştirmek ile olur. gerek farz kılınan bu öğretim sistemi gerekse adalet sistemi bunu engellemektedir.
 • ÖmerÖmer2 ay önce
  İşinize geldiği zaman bir madde ekleyip elleri kaldırarak kabul eden meclis bu sapkınlıklar her yıl ısıtıp ısıtıp önümüze geliyor. Bir kanun çıkartın bunların yolunu tamamen kesin.
 • hercaihercai2 ay önce
  Hangi onurun yuruyusunu yapacaklarmis?Turkiye bu homo/lesbiyen kuruluslarini biran evvel kapatmali! Bu is boyle gitmez, sonrasinda tum genclere ornek olacaklar sokak yuruyuslerinde! Gitsinler Amsterdam'a, her sene kayikla kanalda pisliklerini gosterirler.
 • ramazanramazan2 ay önce
  2.murad???fatih sultan mehmet??
 • ramazanramazan2 ay önce
  istanbul fatihi, fatih sultan mehmetin şiirlerini de yazın??kimlere şiir yazmış acaba????yoksa yemiyor mu?????*
 • AsabiAsabi2 ay önce
  Bu i.leri ... etmek için bir birimin kurul ması şart olmuştur
 • Yusuf canYusuf can2 ay önce
  Onurdan bahsedemiyecek kadar alcaksinuz,adı mahluklar sizi haddini bilsin size fazla Musa aha gösteriliyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ağustos 2019