Kuveyt Türk’ten turizmcilere finansman paketi

Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

15 Mart 2019 Cuma 12:32
Kuveyt Türk’ten turizmcilere finansman paketi

Katılım bankası Kuveyt Türk, 50 milyon yabancı turist hedefiyle 2019’a başlayan turizm sektörünü desteklemek üzere yeni bir paket hazırladı.

Paketle otellere ekipman alımı, tadilat, binek ve ticari taşıt temini için sezonda ödemeli turizm finansmanı sunuluyor.

Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, Türkiye’de turizmin son yıllarda giderek çeşitlendiğine dikkat çekerek, “Ülkemiz, binlerce yıllık tarihi, doğa güzellikleri ve kültür zenginliğiyle dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlıyor. Sektör, 2019’a 50 milyon yabancı turist hedefiyle girdi. Biz de sektörün bu hedefine katkıda bulunmak amacıyla yaz dönemi başlamadan sezonda ödemeli turizm finansmanı paketi ortaya koyuyoruz. Ayrıca esnek ödemeli kredi kartımızı kullanıma açıyoruz” dedi.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 12:32

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Mart 2019