Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alım ilanı 2019

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımları ne zaman? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim üyesi alımı 2019. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademik personel alımı ne zaman? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde akademik personel alımı ilanını yaptı. Üniversite alım duyurusunda 11 öğretim üyesinin alınacağını açıkladı. Peki Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim görevlisi personel alımları hangi tarihte yapılacak? İşte detaylar...

25 Mayıs 2019 Cumartesi 12:27
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim ve araştırma görevlisi alım ilanı 2019

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımları ne zaman? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim üyesi alımı 2019. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi akademik personel alımı ne zaman? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde öğretim görevlisi alımı ilanını yaptı. Üniversite alım duyurusunda 11 öğretim üyesinin alınacağını açıkladı. Peki Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim görevlisi personel alımları hangi tarihte yapılacak? İşte detaylar...

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan öğretim üyesi alım ilanı şu şekilde: Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünden 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca üniversitemizin çeşitli birimlerine öğretim üyesi alınacaktır.

Öğretim üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, http://pdb.dpu.edu.tr/ adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın Resmî Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğretim üyesi alım ilan detayları için tıklayınız

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 12:27

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Haziran 2019