• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Kusura bakmasın Bülent Arınç, şu sözlerinden sonra...”

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve hukukçu Ali İhsan Karahasanoğlu, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’ın, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında sözlerine ilişkin çarpıcı yorumlarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2019-09-10 12:30:00 -
“Kusura bakmasın Bülent Arınç, şu sözlerinden sonra...”

 yeniakit.com.tr  Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, gündemi meşgul eden haberler masaya yatırıldı. Cumhurbaşkanığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ın, yargılandığı davada hapis cezası alan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki sözleri de konuşuldu.

“Kaftancıoğlu’na ceza verilmese daha iyi olurdu”

Bülent Arınç HaberTürk ekranlarında, “Canan Kaftancıoğlu'nun attığı tweetlerin mesajlarının hiçbirisini paylaşmıyorum ama tweetleri ifade özgürlüğüne giriyorsa ben bunlara tahammül etmek zorundayım. 5-6 yıl sonra bu davanın açılması zorlamadır. Yurt dışında Türkiye'nin itibarına çok eksi yazılır. Dava açılmasa ve böyle bir ceza verilmese herhalde daha iyi olurdu.” demişti.

“Arınç kusura bakmasın ama...”

Konu hakkında konuşan Ali İhsan Karahasanoğlu’nun sözleri şu şekilde:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İbrahim Alkılıç

Netice itibariyle 15 Temmuz 2019 günü "Ben ahmakım!" diyerek kendini açıklayan bir adamla karşı karşıyayız. Yapacak bir şey yok!
 • Yanıtla

Kocasolak

Korkaklar dava adamı olamaz. Gerekli BÜTÜN TEDBİR alınır, suçluya cezası verilir. Bu olayları yeni bir gezi kalkışması için kurgulayalar olabilir, tabiki yapacaklar da. Ancak biz hem suçluyu cezalandıracağız hemide gezi zekalıları AVLAYACAĞIZ. Bizde bu olayları ADALET İÇİN FIRSATA çevirmeliyiz. Bülent a. Korkaktır, eğer korkak değilse DAHA VAHİMDİR.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı