• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kürtajla alınan ceninler kozmetikte kullanılıyor!

Kürtaj yapan ya da kürtaj yaptırmayı kabul eden insanlar, birçok hayatı katlederken, kozmetik gibi bazı sektörlere de hizmet etmiş oluyor.

Yeniakit Publisher
2019-10-19 11:17:00 -
Kürtajla alınan ceninler kozmetikte kullanılıyor!

"İşte acı bir gerçek... Kendisinden filmin editörü olmasını istedik. Kabul etti. Filmi seyretti, editör oldu ama odadan çıktıktan sonra bir daha kürtaj yapmadı. Kamerayla çekim yapacak kadın da özel olarak seçilmişti. Bu kadın kürtajı şiddetle savunan bir feministti. Ancak kendi eliyle görüntülediği filmi seyrettikten sonra kürtajla ilgili konularda hiçbir tartışmaya katılmadı.

Filmde önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor. Kürtajı yapan kişi rahme müdahale ettiği zaman çocuk bir an dona kalıyor. Müdahalenin aksi istikametine, rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor. Kalp atışları 140’tan 200’e çıkıyor. Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor, çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki, çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz.

Kürtajı yapan ya da olmayı kabul eden insanlar acaba bir hayatı katlettiklerinin farkındalar mı?

Fransa, ABD ve Avrupa ülkelerine satılıyor

Kürtaj hikayesinin satırlarını bile okurken insan ürperdiği halde nasıl olur da hissettiği, yaşadığı bir şeyden dehşete kapılmıyor ve korkmuyor? Aslında iş bununla da kalmıyor, insanoğlu vahşetini bir kürtajdan arta kalan ceninlerin kullanımıyla sergilemeye devam ediyor. Nitekim kozmetik firmalarının ürünlerinde kürtajla alınmış bebeklerin ceninleri kullanılıyor. Başta Fransa’da kullanılmak üzere birçok 3. dünya ülkesinden getirilen kürtajla alınmış bebeklerin kozmetik firmalara satıldığı bildiriliyor. Bunun delili olarak da ABD ve Avrupa’da kamyonlar dolusu ceninin ele geçirilmesi gösteriliyor.

Kozmetik sanayinin imparatoriçesi Yahudi asıllı Helena Rubinstein’ın ürünlerinin reklamlarında ‘’Cildin gen ve yaşayan hücrelerle’’ güzelleştiği belirtiliyor. Gel gör ki, bu ürünlerin yapımında kullanılan COLLOGEN adlı maddenin ceninden elde edildiği bilindiği halde zavallı güzellik düşkünü insanlar da ciltlerinin güzelliği için kullandıkları kozmetik ürünlerinin mayasında, katledilen birçok hayatın var olduğunun farkında bile değiller. Yoksa aksi olarak ‘’Vahşetle güzellik olmaz’’ düsturundan çok mu uzak bu insanlar?

Türkiye gizli cenin cenneti

Dünya bu vahşette yüzerken Türkiye geri kalır mı? Araştırmalar Türkiye’nin gizli cenin cenneti olduğunu ortaya koymuştur. Nitekim Türkiye’nin en büyük doğum hastanesi olan ismi bizde saklı kadın hastanesinde çalışan üst düzey bir yetkili kürtajla alınan ceninlerin kozmetik firmalarına satıldığını söylüyor. Adının açıklanmasını istemeyen yetkili, kozmetik firmalarının kürtaj yapılan bütün hastanelere eleman gönderdiğine dikkat çekerek bu elemanların ceninleri satın alma işlemini son derece gizli yürüttüklerini ve bu ticaretten hastanelerin hayli yüklü gelir de elde ettiğini kaydediyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Maho

Ne diyeceğimi bilemiyorum utananıyorum üzülüyorum kendimi zayıf güçsüz sis ediyorum bu dunyayı sevmiyorum ALLAHIM bana bu dunyayı değil aheret yurdunu sevdir AMİN
 • Yanıtla

MEŞE

efendim cahiliyet devrinde kız çoçuklarını akıl baglık olmadan çanlı çanlı kuma gömüp öldürü yorlarmış kızın babası ve ya yakınları tarafından , aslında H.Z. ADEM ATAMIZDAN İHTİBAREN CAHİLİYET DEVRİ DİYE DE BİRŞEY YOKTUR, ALLAH 124 000 BİN PYGANBER GÖNDERMİŞTİR KESİN OLARAK BELLİ DEYİL, BİZ SADE KURANDA İSMİ GECEN PEYGAMBERLERİ BİLEBİLİYORUZ, ALLAH EN UFAK BİR YERLEŞİM YERİNE DAHİ PEYGAMBER GÖNDERMİŞTİR VE ALLAH DOST LARIDA VARDIR SAYISIZDIR, İNSANLAR TEVRATTA, İNCİLDE OLDUGU GİBİ KENDİ ŞAHSİ MENFEATI KENDİ İSTEDİKLERİ DOGRULTUDA ALLAHIN GÖNDERMİŞ OLDUGU KİTAPLARI DEGİŞTİRMİŞLER , VE ALLAH DOST LARINIDA ŞEHİT ETMİŞLERDİR , PEYGAMBERLERİDE ŞEHİT ETMİŞLERDİR,, İNSANLARDA ZAMAN İÇERİSİNDE SAPIK HALE GELMİŞLERDİR BU NEDENLEDE ÇAHİLİYE DEVRİ DENMEKTEDİR ,, KADINA CAHİYE DEVRİ DENİLEN YILARDA HİÇ BİR DEGER VERİLMEZMİŞ KADINLAR HERHENGİ BİR EŞYA MAL GİBİ ALINIP SATILIYORMUŞ KADINLARI , CAHİLİYE DENEN YILLARDA DA KIZ BABALARI VE YA YAKINLARI KIZLARININ VEYA YAKINLARININ BU DURUMA GELMEMESİ İÇİN KIZ ÇOÇUKLARININ AKIL BALI OLMADAN CANLI CANLI KUMA GÖMÜM ÖLDÜRÜYORLARMIŞ , DÜNYADA BİR ÇOK ÜLKESİNDE ZİNA SERBEST ZİNA SERBEST OLUNCA COCUK ANA RAHMİNE DÜŞTÜGÜ ZAMAN ANA RAHMİNDEN COCUGU KÜRTAŞLA ALDIRIYORLAR , OLAY BU , ANA RAHMİNDEN COCUK CANLANSIN CANLANMASIN ANA RAHMİNDEN COCUGU ALDIRANDA ALANDA BUNLARA YARDIM EDENDE CİNAYET İŞLEMİŞ OLUR BAZI KİŞLER ANA RAHMİNDEN COCUK CANLANMADAN KÜRTAŞLA COCUGUN ALINMASININ GÜNAH OLMADIGI SÖYLÜYORLAR , CUCUK ÜÇ AYLIK OLMADAN ALINMASINDA BİR SAKINCA OLMADIGI SÖYLÜYORLAR , BÖYLE DENMESİ COK YANLIŞTIR ASLA BÖYLE BİRŞEY YOKTUR, COCUK ANA RAHMİNDEN ÜÇ AY OLMADAN KÜRTAŞLA ALINMASI ÇOM KOLAY VE ANENİN PEK SAGLIK YÖNÜNDEN PEK FAZLA AZARAR OLMADIGI İÇİN SÖYLÜYORLAR , ,,,,, BİR AGACI HA BÜYÜDÜGÜ ZAMAN KESMİŞİN HA UFAK FİDAN İKEN KESMİŞİN NEFARKEDER Kİ , ÇANLI OLMAYAN HİÇ BİR ŞEY BÜYÜMEZ HİÇ BİRŞEY CANLI İSE BÜYÜR COCUKTA ANA RAHMİNDE BÜYÜYORSA CANLIDIR , CANLIYI UFAKİKEN ÖLDÜRMÜSÜN , BÜYÜ DÜGÜ ZAMAN ÖLDÜRMÜŞSÜN NE FARKEDER Kİ ,
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23