• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kudurdular! LGBT'li sapkınların çatı örgütünden Peygamberimiz ve İslam'a alçak hakaret!

Pedofiliyle bağlantıları olduğu bilinen sapkınların ve uçkur düşkünlerinin yuvalandığı Türkiye LGBTİ Birliği adlı illegal yapı, İslam dinine ve Peygamberimiz Hz. Muhammed'e (SAV) hakaretler etti. Milli değerlere saldırarak halkı provoke eden paylaşımlar yapan sapkın LGBTİ'lere vatandaşlar büyük tepki gösteriyor.

Yeniakit Publisher
2020-07-14 17:38:00 -
Kudurdular! LGBT'li sapkınların çatı örgütünden Peygamberimiz ve İslam'a alçak hakaret!

Türkiye LGBTİ Birliği adlı eşcinsel haklarını savunduğunu iddia eden illegal sapkın örgüt, İslam dinine ve Hz. Muhammed'e yönelik hakaret ve aşağılama içeren paylaşımlarda bulundu.

Türkiye sınırları içerisinde 'eşcinsellerin haklarının kazanılması' ve 'eşcinsel görünürlüğüne katkı sağlanması' amacıyla faaliyet gösterdiğini öne süren sapkın yapı "Türkiye LGBTİ Birliği" sosyal medya hesabında İslam dinine ve Hz. Muhammed'e hakaret etti.

Peygamberimiz ile İslam'a iftira ve hakaretler

Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarda ismi geçen yapı, İslam dininin pedofiliyi savunduğunu iftirasını atarak, İslam peygamberi Hz. Muhammed'i (SAV) de bu iftirayla suçlayarak hakaretlerde bulundu.

Sürekli olarak paylaşımda bulunan sapkın oluşum, Peygamberimiz Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli bir karikatürü de sosyal medya üzerinden paylaştı.

İslam önlerindeki en büyük engel

İslam dininin pedofiliyi ve eşcinselliği yasakladığı, her iki uygulamaya karşı da İslam'ın hükümlerinde çok ağır cezaların bulunmasına rağmen kudurmuşça Peygamberimiz ve İslam'a saldıran sapkınlar, aileyi yıkma ve toplumu ifsad etme yolundaki en büyük engel olarak İslam'ı görüyor.

Türkiye LGBTİ Birliği, illegal bir yapı

Türkiye LGBTİ Birliği tüzel kişiliğe sahip bir kurum veya dernek değil. Ancak oluşum, 2012 yılından bu yana ILGA Uluslararası LGBTİ Federasyonu’na ve 2015’ten bu yana Denge ve Denetleme Ağı’na üye.

Türkiye LGBTİ Birliği'nin, Türkiye'de eşcinsel haklarını savunduğu iddiasıyla faaliyet gösteren, sosyal medyada etkin bir yapılanma olduğu biliniyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

polonya c.bsk bosuna demiyor lbgt cok cektikleri komunizmden daha tehlikeli diye...ruslar yasakladi...siyonist siyasi organizasyoncu soros neden destekler bu sapkin siyasileri... bunlarin derdi islama, muslumanlara Savas acmaktir, i.. vesayetcilik!
 • Yanıtla

Mühendis

Bu kabul edilecek sineye çekilecek bir şey değil her müslüman en ağır tepkiyi vermelidir bunu yapan alçaklara islama peygamberimize ve inancımıza hakaretten davalar açılmalı ve sorumluları acilen cezalandırılmalıdır, bunu yapan meziyetsizler iyice köpekleşmeye başladılar. Devlet yetkililerine sesleniyorum. Bunlar islamın ailenin ve toplumun düşmanıdır belasıdır. Türkiyedeki tüm faaliyetleri aciliyetle sonlandırılmalı, dernekleri kapatılmalı ele başları tutuklanmalıdır.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23