• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Korkunç anlar! 8 köpek genç kadına saldırdı

Malatya'da genç bir kadın 8 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Saldırıda yaralanan kadın, başıboş sokak köpeklerine çare bulunmasını isteyerek, sokağa çıkmaya korktuklarını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-02-08 14:41:00 -

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesine bağlı Tecde Mahallesi’nde önceki gün 8 sokak köpeğinin saldırısına uğrayan 40 yaşındaki Saime Yeşil hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Köpeklerin saldırı anı ise bir sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Saime Yeşil’in evlerinin alt tarafındaki tarladan yürüdüğü sırada bir anda 8 sokak köpeğinin saldırısına uğradığı görülüyor.

Bu esnada yere düşen kadının köpeklerle boğuştuğu anlar ve çevrede yaşanan panik görüntülere yansıyor. Çevredekilerin bağırışları ile bir süre sonra vatandaşlar saldırıya uğrayan kadının yanına gelerek kadını köpeklerin elinden kurtarıyor.

 Yaşadığı dehşetin ardından vücudunun birçok yerinin parçalandığını ve dikişler atıldığını söyleyen Saime Yeşil, korku dolu anları anlattı.

Olayın olduğu gün kızının gittiği okula gitmek için yola çıktığını ve köpeklerin saldırısına uğradığını anlatan Yeşil, “Okula gidecektim çocuğumun kitaplarını almaya, evden çıktım kısa süre sonra 8 köpeğin saldırısına uğradım. Biri kafamdan tuttu, biri kolumdan, biri bacağımdan 3 kez ayağa kalkmaya çalıştım ama yere düşürdüler. Son anda vatandaşlar yardıma koştu. Her tarafım dikişli, bugün aşı vuracaklar pansuman yapacaklar, oturup kalkamıyorum. 8 köpeğin saldırısına uğramak kolay mı, Allah’tan o sırada kalbim durmadı” diye konuştu.

 Kızının da geçtiğimiz günlerde köpeklerin saldırısına uğradığını anlatan kadın, yetkililerden acilen bu soruna çözüm bulunmasını istedi.

Bölgedeki sokak köpeklerine karşı tedbir alınmasını isteyen Yeşil, “Mahallede korkudan dışarı çıkamıyoruz. Çocuklarımız okula giderken de korkarak gidiyor. Bu duruma acil önlem alınsın” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Bırakın kardeşim yesinler insanları, köpek bu kutsal artık bu devirde, insandan kıymetli, haberlere bir bakın insan ölümünden daha önemli hale geldi köpek haberleri, ben köpekten korkmayan birisiydim eskiden şimdi sokakta yürüyemez oldum, kaç olaya şahit oldum nedir bu köpek dokunulmazlığı kardeşim önce İNSAN, yakında köpekler için şehir hastahaneleride kurarlar, yazıklar olsun insan için göz yaşı dökmezler köpek olunca ajitasyon başlar, hergün onlarca masum insan ölüyor memlekette insanlık bitiyor.
 • Yanıtla

Ali Veli

Belediye dedigin Bursa Belediyesi gibi olmali, dimi ya?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23