Korku dolu bakışlarla izlediler! Gaziantep'te "gökyüzünde seyahat"

Gaziantep'te bir transit tipi aracın üzerinde yolculuk yapan 4 kişinin tehlikeli yolculuğu görenleri şaşkına uğratırken, olaya şahitlik edenler "gökyüzünde seyahat" şeklinde esprili yorumda bulundular.

12 Mayıs 2019 Pazar 15:55
Korku dolu bakışlarla izlediler! Gaziantep'te "gökyüzünde seyahat"

Gaziantep'te içi tıka basa dolan bir minibüsün üstünde yolculuk yapan 4 kişi görenleri hem gülümsetti hem de korkuttu.

Korku dolu ve endişeli bakışlar bir arada

Gaziantep’te içerisinde ve üst kısmında tamamen eşya ile doldurulan bir transit tipi aracın üzerinde yolculuk yapan 4 kişinin tehlikeli yolculuğu görenleri korkuttu. Çevredeki sürücü ve vatandaşları ilk gördüğünde gülümseten görüntülerde, aracın tepesinde eşyalarla birlikte yolculuk eden 4 kişi yürekleri ağza getirdi. Tüm uyarı ve tehlikeye rağmen yolculuklarını sürdüren 4 kişi etrafındaki meraklı ve korkulu gözlere aldırış etmeden hallerinden memnun bir şekilde yollarına devam etti.

Görenlerden esprili yaklaşım

Eşyalara rağmen minibüsün tepesinde yolculuk eden şahısları görenler ise "En havadar yolculuk", "gökyüzünde seyahat" gibi esprili yorumlar yaptı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Mayıs 2019 Pazar 15:55

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019