Köpek, tankerden dökülen zifte yapıştı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, tankerden yola dökülen sıcak zifte köpek yapıştı. Ağzının da zifte yapışması nedeniyle bağıramayan köpeği görenler belediyeye haber verirken, itfaiye ekibi köpeği ziftten kurtardı

12 Mayıs 2019 Pazar 22:46
Köpek, tankerden dökülen zifte yapıştı

Körfez Barbaros Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda boş arazide ağzının dahi zifte yapışması nedeniyle bağıramayan köpeği görenler, durumu Körfez Belediyesi´ne bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekibi, köpeği bulunduğu yerdeki ziftle birlikte aldı. Hareket edemeyen köpek, itfaiye müdürlüğü arkasındaki bahçeye getirildi.

VETERİNER BİLGİLENDİRDİ

Belediye veterinerinin telefonla verdiği bilgiler doğrultusunda hareket eden görevliler, önce köpeğe zarar vermeden çevresindeki ziftleri aldı daha sonra mazot yardımı ile hayvanın yapışan kafası, ayakları ve kuyruğu ziftten kurtardı.

Ziftin, arsaya park edilen bir tankerden sızdığı ya da boşaltıldığı, sıcak olduğu için de köpeğin buraya yattığı ve yapıştığı tahmin ediliyor.

DHA

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Mayıs 2019 Pazar 22:46

YORUM YAZ

  • misafirmisafir10 gün önce
    hergün yollara bir şeyler düşürülüyor tahta çuval mukavva taş harç vs. çok tehlike atlatıyoruz halkımız bilinçsiz tedbirsiz dikkatsiz yüz yıl geçse düzeleceğine inanmıyorum
  • PutsavarPutsavar10 gün önce
    kemalistler buna put diye tapmasin simdi?
  • kazım çobanderelikazım çobandereli10 gün önce
    o ziftin oraya dökülmesinden sorumlu olanlar cezalandırılması gerekir.kalitesiz bir çalışma yapmışlar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Mayıs 2019