Kaşıkçı'nın oğlundan duygulandıran paylaşım

Cinayete kurban giden Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın oğlu Abdullah Kaşıkçı, babası ile birlikte çekilen fotoğrafını "Babalar Günü kutlu olsun" notuyla sosyal medyada paylaştı.

18 Haziran 2019 Salı 13:54
Kaşıkçı'nın oğlundan duygulandıran paylaşım

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın oğlu Abdullah Kaşıkçı, sosyal medya hesabından babasına ilişkin paylaşımda bulundu.

"Babalar Günü kutlu olsun"

Abdullah Kaşıkçı, Babalar Günü vesilesi ile babası ile çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı Abdullah Kaşıkçı, kardeşi Salah'ın babası için paylaştığı tweet'i de kendi hesabından yayınladı. Salah Kaşıkçı, Twitter'daki resmi hesabından İngilizce paylaştığı mesajında "Babalar Günü kutlu olsun" ifadelerini kullanmıştı.

Suudi Başsavcısı Ekim ayında yaptığı açıklamada, Suudi vatandaşı Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluğundaki bir kavga sırasında öldüğünü belirtmişti. Sudi Arabistan Başsavcılığı, cinayet ile ilgili soruşturmaların devam ettiğini, 18 kişinin tutuklandığını açıklamıştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 13:54

YORUM YAZ

  • YAŞARYAŞAR29 gün önce
    Kripto FETÖ, "hani nerede, sizin yalanınız, geçin bunları yok öyle birşey, FETÖ, METÖ kalmadı" gibi söylemlerde bulunan markurtlar ve onların klavye şovalyeleri burada çok cirit atıyor. AKİT yorumlarına dikkat ediyorum. Mevzu AK Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan olunca Klavye şovalyeleri hemen atak yapıyor. Sahte isimler hesaplar ile Allah ne verdiyse İftira, Yalan, çamur at izi kalsın vs. aklınıza olumsuz ne gelirse. Gelelim İmamoğlu ve Yıldırım beyin olayına. Tarafsız bir gözle bakan her kes, çıkabilecek sorulara karşı en hazırlıklı olan kişinin İmamoğlu olduğunu söyler. Bunun isbatı ise çok basit. Sayın Yıldırımın sorduğu 3 soruya ya kaçamak cevap verdi, veya yalan konuştu. En belirgin olanı Ordu valisine söylediği söz hakkında. En samimi arkadaşı dahi (Fatih Portakal) haberinde bu olmadı diye söylerken, İmamoğlu ben basitlik dedim diye yalan söylüyor. Diğer bir soruda 11 tane kreş açacağım diye taahhüt ettiniz, 1 tane kreş açtınız sorusu idi. Bunada cevap veremedi. Ama diğer bütün sorulara grafikler ve belgeler ile cevap verdi. Üstelik Belge ve grafiklerin çoğu bu sorular için hazırlanmış biçiminde idi.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Temmuz 2019