• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kariyer kapası kamu iş ilanları: Kariyer güncel iş ilanları

Kamu personel alımları iş ilanları binlerce vatandaş tarafından aranıyor. Kamu alımları için başvuruda bulunacak adaylar KPSS puanı ile kadrolu ve sözleşmeli personel alımı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapası üzerinden kamu kurumları, bakanlıklar başta olmak üzere devlet kurumlarının iş ilanlarını anlık olarak takip etmekte. Kariyer kapısı üzerineden kamu personeli iş ilanı gerçekleştirecekler kariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinen iş ilanlarını görmekte. İşte kariyer kapısı kamu iş ilanları…

Yeniakit Publisher
2022-05-21 17:12:00 - 2022-05-21 17:14:08
Kariyer kapası kamu iş ilanları: Kariyer güncel iş ilanları

Kariyer kapısı iş ilanları iş başvurusunda bulunacaklar tarafından sıklıkla araştırılıyor. İstihdamda liyakat ve yetkinliğin artırılması, iş/staj ilanlarının kamuoyu ile etkin, şeffaf ve güvenilir bir şekilde paylaşılmasına yönelik e-Devlet entegrasyonu ile geliştirilen kariyer platformu üzerinden kamu kurumları, bakanlıklar, özel ve devlet üniversitelerinin eleman temin etmek için kadrolu ya da sözleşmeli personel alımlarının yapıldığı bir insan kaynakları platformudur. 

Kamu iş ilanları kariyer kapısı

Kariyer kapısı internet sitesine girildiğinde ana sayfada kariyer kapısı iş ilanları kısmıdan güncel kamu iş ilanları  görülmekte.

Kariyer kapası nedir?

Platform ile; kamu istihdam süreçlerinin liyakat temelli ve etkin bir şekilde yürütülmesi desteklenmekte, iş ilanlarının ve başvuru/değerleme/yerleştirme süreçlerinin kamuoyu ile daha etkin bir şekilde paylaşılması sağlanmaktadır. Böylece iş ilanlarındaki dağınıklık giderilerek ilanlara erişimin kolaylaştırılması, başvuruların standartlaştırılması, takip edilebilirliğin arttırılması, işe alım süreçlerinin şeffaf ve izlenebilir yöntemler ile desteklenmesi hedeflenmektedir.

Kariyer kapısı iş ilanlarına kimler başvuruda bulununur?

Kariyer Kapısı Platformu; e-Devlet sistemine erişimi olan tüm vatandaşların ve kamu kurum/kuruluşlarının hizmetine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bireysel ve kurumsal tüm kullanıcılar sisteme e-Devlet şifreleri ile giriş yapabilirler.

Kariyer kapısı güncel iş ilanları:

Kariyer Kapası güncel iş ilanları için tıklayın

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23