Karamollaoğlu söz verdi: Bize emanet edilen parayı...

Yozgat'ta yerel seçimlere ilişkin konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Belediyecilikte biz işi mutlaka ehline vereceğiz. Biz belediyede, bize emanet edilen paraya ve belediye mülküne yetim malına sahip çıkar gibi çıkacağız." dedi.

12 Ocak 2019 Cumartesi 16:46
Karamollaoğlu söz verdi: Bize emanet edilen parayı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Türkiye’nin Geleceği İçin Çare Var' buluşması kapsamında, partisinin Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansa katıldı. Karamollaoğlu, yaptığı konuşmada, siyasi ve ekonomik gelişmelere, dış politika konularına değindi.  Yerel seçimlerde seçilecek Saadet Partili adayların, belirledikleri kurallar doğrultusunda hizmet edeceğini belirten Karamollaoğlu, "Belediyecilikte biz işi mutlaka ehline vereceğiz. Biz belediyede, bize emanet edilen paraya ve belediye mülküne yetim malına sahip çıkar gibi çıkacağız. Ne yiyeceğiz, ne yedireceğiz, ne de israf edeceğiz. Hizmette partizanlık yapmayacağız. Kapımızı herkese açık tutacağız. Bize oy veren vermeyen, bir derdi varsa, gelecek ve kucaklaşacağız" diye konuştu.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 16:46

YORUM YAZ

 • salimsalim10 gün önce
  sen ve emanet . erbakan hocanin tabiri ile hadi ordan . benim tabirimle lavu...k
 • aliali10 gün önce
  dinine sahip çıktıklarını zannedenlerin verdikleri zararın büyüklüğünü akılları almaz.o meşhur tek parti döneminde verilen yüzeysel zarar 40 küsür yılda giderime yoluna girmişkenşimdi bilerek ve içten içe çöertilme sonucu verilen zararı Allah bilir 400 senede gidermek mümkn olmayacak.
 • hayatihayati11 gün önce
  ÇOÇUKLAR HAYDİ CAMİYE.....KAMPANYASINA...KarşıÇıkan ŞARLATAN ...
 • kibarcikkibarcik11 gün önce
  temelsız temel ıcındısın kapkara mılleet artık yemez sana vblerınıze para vermeye verırse gerı almamak kaydıyle sadaka nıyetıne verırama senın gıbılere sadaka gecermı muamma veselam
 • ServetServet11 gün önce
  Sen önce dinine sahip çık ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019