Kandile operasyon, şehitlerimize Fatiha okumak kadar değerli

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, “Kandil operasyonu şehit ailelerinin bir beklentisi ve talebidir" dedi.

14 Haziran 2018 Perşembe 11:59
Kandile operasyon, şehitlerimize Fatiha okumak kadar değerli

RESUL EKREM ŞAHAN / ANKARA

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, “Kandil operasyonu şehit ailelerinin bir beklentisi ve talebidir. Ayrıca milletimizin de en büyük arzusudur. Kandil’in teröristlerin başına yıkılması ve Kandil’e şanlı bayrağımızın dikilmesi şehitlerimizin ruhuna okunacak bir Fatiha kadar değerlidir. Önümüzdeki günlerde, çok zaman geçmeden inşallah Türk bayrağını dikeceğiz. PKK’nın her defasında askerlerimiz, polislerimizi, korucularımızı ve sivil vatandaşlarımızı şehit ettikleri o terör bataklığından kurtulmuş olacağız. Kandil’e yapılan operasyon sadece oradaki teröristlerin öldürülmesi bakımından önem arz etmiyor. Kandil hem stratejik bir öneme sahip, hem de PKK terör örgütünün dayandığı en son nokta olması bakımından psikolojik olarak da çok büyük önemi var” değerlendirmesinde bulundu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 11:59

YORUM YAZ

  • Mesut SarpMesut Sarp7 ay önce
    Hadi neden bu operasyon 15 senedir yapilmadi ki !...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019