• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kan donduran olay! Hamburgerden insan parmağı çıktı

Bolivya’da bir kadının yediği hamburgerden insan parmağı çıktı.

Yeniakit Publisher
2021-09-15 05:54:00 -
Kan donduran olay! Hamburgerden insan parmağı çıktı

Ülke basınında çıkan habere göre, Bolivyalı genç Estefany Benitez, yiyeceğinden insan parmağı çıkması üzerine, işletmeye şikayette bulunduğunu, ancak kendisiyle ilgilenilmediğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Olayı önce Facebook hesabından duyuran ardından da ulusal basına açıklamalarda bulunan Benitez, başından geçen olay nedeniyle psikolojik travma yaşadığını ve zehirlenmiş olabileceğini söyledi.

Bolivya resmi haber ajansı ABI'de yer alan haber de, Kullanıcı ve Tüketici Haklarını Savunma Bakan Yardımcısı Jorge Silva, olayın meydana geldiği işletmenin 20 şubesinde de adli soruşturma başlatıldığını aktardı.

Silva, kıyma makinasıyla çalışan ve günde 45 ila 80 kilo arasında et çeken işçinin 2 parmağını kaybetmesi üzerine, insan artığının karıştığı etten diğer şubelere gidip gitmediğinin araştırıldığını belirtti.

Bolivya'da 20 şubesi bulunan işletmeden yapılan yazılı açıklamada ise "Bir çalışanımızın başına kazara gelen olay karşısında şirket, iyileşme aşamasında olan işçisinin sağlığını her zaman ön planda tutarak tüm acil durum protokollerini uygulamaya koymuştur." ifadesi kullanıldı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ahmed said

demek kertel ,artik kar getirmeyen katledip topluca gömme işinden vazgeçip hamburger köftesi işine bulaşarak hiç olmazsa masrafları kurtarma yoluna gitmiştir.bu haberdeki sorun bir parça etin kiyma makinasından firar ederek bütün olarak köfte içine girmiş olmasıdır ki..personel de bu küçük işi o yüzden kaale almamışlardır yaaani)))..hadi paçOZLAR HAVBURGER YEMEYE GİDELİM.. not: yalniz her ülkede böyle kaliteli insan etleri bulunmayabilir.ülkeden ülkeye kedi köpek domuz olarak çeşitlilik gösterebilir.müsamahalarından ötürü müşterilerimizi şimdiden tebrik eder iyi yıllar dileriz.
 • Yanıtla

İ. Keskin

İğrenç.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23