Kahraman Mehmetçik harekata 'Fetih Suresi' okuyarak gidiyor

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatına katılmak üzere yola çıkan Mehmetçik Fetih Suresi okudu. O anların kaydedildiği video sosyal medyada gündem oldu.

09 Ekim 2019 Çarşamba 21:13

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle Fırat’ın doğusunda büyük harekat başladı. Millet, terör koridorunu önlemek amacıyla yola çıkan kahraman Türk ordusuna desteklerini dile getirdi.

Barış Pınarı Harekatına katılmak üzere yola çıkan Mehmetçik Fetih Suresi okudu. O anların kaydedildiği video sosyal medyada gündem oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Ekim 2019 Çarşamba 21:13

YORUM YAZ

 • OsmanlıOsmanlı7 gün önce
  Yarabbim kahraman Türk Ordusuna Zaferler nasib eyle Gazaniz Mübarek olsun Ey Şanlı Ordu Ey Şanlı Asker
 • abdullahabdullah7 gün önce
  gazamız mübarek olsun
 • HalilHalil7 gün önce
  Rabbim muzaffer eylesin...
 • Ali DemirAli Demir7 gün önce
  Kahraman Mehmetçik harekata 'Fetih Suresi' okuyarak gidiyorBaşkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatına katılmak üzere yola çıkan Mehmetçik Fetih Suresi okudu. O anların kaydedildiği video sosyal medyada gündem oldu.Allah'a şükür artık kahraman askerimiz atalarının izine dönmeye başladı. İt izini terkedip, at izine yöneldi. Neden at izi! At savaşın tarih boyunca simgesidir. Tanrı uludur, tanrımıza hamdolsun gibi saçma sapan gayrı itikadi söylemleri terk edip (Allahüekber diyerek, Fetih suresi okuyarak cepheye gidiyor) katı laikler deliriyordur. Mehmetçik nasıl Allah der (haşa böyle aptallığı) acaba terk ediyorlar mıdır? Allah kelimesi neden rahatsız ediyor ? Tanrı kelimesini neden bu kadar çok seviyorlar dersiniz? Ben bu kelimeden hiç hoşlanmıyorum. Allah (C.C) ismi daha harika ve huzur verici. Allah'a emanet olun, kahraman mehmetcik. Allah sizi muzaffer eylesin inşallah! Amin. 
 • Kaportaci AliKaportaci Ali7 gün önce
  Ve Tanrı Türk'ü yarattı dünyaya nizam versin diye..
 • BALAMBALAM7 gün önce
  Allah'ım;İslama ve Müslümanlara yardım et. Ordumuzu, yurdumuzu ve Milletimizi her türlü tehlikelerden muhafaza eyle. Allah'ım;Bedir ve Uhud’da Rasülüne ve ordusuna yardım ettiğin gibi yardım eyle , güç ver, kudret ver, cesaret ver, kahramanca galip gelmelerini nasib eyle. Muhammed ümmetinin tek ümidi olan askerlerimizi senin himayene emanet ediyoruz Allah'ım onları sen koru. Muhakkak ki sen işiten ve Dualarımızı kabul edensin.
 • hercaihercai7 gün önce
  Allah ordumuzu muzaffer etsin. Amin.
 • YENİ TÜRKİYE*LİYENİ TÜRKİYE*Lİ7 gün önce
  Evet çok süper. Hiçkimseye akıl vermek haddimiz değil lakin benden acizana tavsiye. Herkes bu akşam birer kez #FETİH SURESİNİ okusun, bende okuyacağım. Şimdiden ALLAH kabul etsin. ALLAH kahraman ordumuzun yar ve yardımcısı olsun. Gazamız mübarek olsun. Amin.
 • tuğrultuğrul7 gün önce
  Gazanız Mübarek olsun Koçyiğitlerimiz. Rab'bimiz (C.C) sizleri korusun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019