• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kafa topu

Kafa topu oyna | Video oyunlar her yaş grubu tarafından ilgi duyulan yeni nesil oyun anlayışıdır. Bu oyunlardan biri de Kafa Topu’dur. Kafa topu oyunu bilgisayardan ve mobil cihazlardan oynanabiliyor. Peki, kafa topu oyunu nasıl indirilir? | Kafa Topu oyna 2 kişilik | Kafa Topu oyna kolla | Kafa Topu 2 indir.

Yeniakit Publisher
2020-09-19 16:04:00 - 2020-09-19 20:21:09
Kafa topu

Kafa Topu indir | Özellikle çocukların oynamayı tercih ettiği oyunlardan biri de Kafa Topu… Kafa Topu oyunu bilgisayardan ve mobil cihazlardan oynanabiliyor. Peki, Kafa Topu oyunu nasıl indirilir?

Kafa topu

Kafa Topu, karakter olarak kocaman kafaların yer aldığı bir futbol oyunudur. İki karakterle oynana oyunda en çok golü atan taraf maçı kazanır. Kafa Topu oyununda pek çok lig ve futbolcu yer almaktadır. Bu oyunu, oyun sitelerinden online olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınıza ve mobil cihazlarına bu oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Kafa topu 2 kişilik

İnternette pek çok oyun sitesi yer alıyor. Söz konusu oyun sitelerinden Kafa Topu oyunu oynayabilirsiniz. Bu sitelerde çevrimiçi rakiplerinizde olabilir. Ancak tercih edeceğiniz oyun sitesinin güvenilir olup olmadığını araştırmanız gerekiyor. Çünkü bazı sitelerde zararlı içerikler bulunuyor.  

Kafa topu bilgisayara indir

Kafa Topu oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Bunun için arama motoruna ‘Kafa Topu’ yazmanız yeterli. Arama motoruna Kafa Topu yazdığınızda karşınızda onlarca sayfa açılacaktır. Oyunu açılan sayfalardan birinden indirebilirsiniz. Ancak tercih edeceğinizin güvenilir olup olmadığını araştırmanız gerekiyor. Bunun için kullanıcı yorumlarını okumanız tavsiye ediliyor.

Kafa topu telefona indir

Kafa Topu oyununu telefonunuzdan da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Play Store ve App Store’dan Kafa Topu oyununun eski ve yeni sürümlerini yükleyebilirsiniz.

1 kişilik kafa topu oyunu

Uygulamadan Kafa Topu oyununu tek kişi olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun sitelerinden de Kafa Topu oyununu tek kişi olarak oynayabilirsiniz.

Kafa topu oyunu Türkiye Ligi

Kafa Topu oyununda pek çok lig ve futbolcu bulunuyor. İspanya La Liga’dan Süper Lig’e kadar pek çok ligde kafa topu heyecanı yaşamanız mümkün.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23