Kadın yürüşündeki ahlaksız pankartlar için savcılara çağrı yaptı!

Taksim'de gerçekleştirilen sözde kadın yürüyüşünde terör ve eşcinsel sapkınlık propagandası yapılırken ahlaksız yürüyüşe sert tepkiler geldi.

14 Mart 2018 Çarşamba 01:43
Kadın yürüşündeki ahlaksız pankartlar için savcılara çağrı yaptı!

YENİAKİT.COM.TR - İstanbul'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bahane edilerek İstiklal Caddesi'nde feminist kadın dernekleri tarafından toplanan kalabalık, kadınların hakkını savunmak bahanesiyle yaptığı yürüyüşte ahlaksız pankartlara sert tepki geldi.

SAVCILAR NEREDE?

Yürüyüşte kadınları savunmaktan çok İslam düşmanlığı, terör propagandası ve Zeytin Dalı Harekatı karşıtı, eşcinsel sapkın, erkek ve aileyi aşağılayan pankartlar açılmasına Türkiye Dağılmış Aileler ve Çocuk Hakları Derneği (TÜDAÇDER) sosyal medya hesabından bu ahlaksızlığa sert tepki gösterdi. Mor rengi kullanan terör yandaşları ve ahlaksızlığı alenen teşvik edenler için savcılığı harekete geçmeye çağıran TÜDAÇDER, ahlaksız pankartları açanlar için yasal işlem yapılmasını istedi.

İşte kadını sömürenlerin gerçek yüzü

Kadın derneklerine ve medyaya sert tepki: Kötü yoldan kaç kadın kurtardınız?

İşte TÜDAÇDER'in tepkisi ve paylaştığı fotoğraflar:

 

 

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 01:43

YORUM YAZ

  • EnginEngin9 gün önce
    Çok haklısın kardeşim bunlar toplumu yozlaştırma sapıklaştırma erkek erkeğe kadın kadına pislik yaptırma peşinde Allah helak etsin böyle insanları devletimiz acilen müdahale etmelidir böyle pisliklere

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018