• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Kabine'nin alacağı ilk tedbiri Ahmet Hakan açıkladı

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan, Ramazan'da bazı tedbirlerin geleceğini konuyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın kendisine 'kademeli mesai'nin geleceğini söylediğini belirtti.

Yeniakit Publisher
2021-04-13 03:38:00 -

Bugün yapılacak olan Kabine toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, 55 bine dayanan koronavirüs vakalarına karşı yeni tedbir kararlarını açıklayacak. Bu kapsamda yeni tedbirlerle ilgili programında değerlendirmeler yapan Ahmet Hakan, "Artırılmış tedbirler Ramazan'da gündeme gelecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bana resmen söyledi. 'Kademeli mesai geliyor'" şeklinde konuştu.

"Kademeli mesai geliyor"

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında muhtemel koronavirüs tedbirleri değerlendirildi.

Bugün toplanacak Kabine'nin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüsle mücadele kapsamında yeni tedbirler kararlarını açıklayacak. Ramazan ayıyla ilgili birtakım kısıtlamalara gidilmesi beklenirken kademeli mesai dönemine de geçileceği tahmin ediliyor. Konuya ilişkin Ahmet Hakan, "Artırılmış tedbirler Ramazan'da gündeme gelecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bana resmen söyledi. 'Kademeli mesai geliyor' dedi" ifadelerini kullandı.

8 ay uygulandı

Koronavirüs salgını nedeniyle kamuda esnek çalışma modeli, 26 Ağustos 2020 ile 2 Mart 2021 tarihleri arasında uygulanmıştı.

Kabine toplantısı bugün yapılacak

Bugün ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, kabine toplantısı yapılacak. Kabine'den 29 Mart tarihinde çıkan karara göre şu anda 58 ilde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, ramazan ayı boyunca 81 ile yayılacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatandas

Çoğunu tenzih ediyorum fakat bu halka çok bile maske yok mesafe yok esnaf hem yandım bittim diyor kendisi maske takmıyor maske takmayan esnafada sağ duyulu vatandaş gitmiyor.herkes kendi tedbirini alsa kısıtlamalara bile gerek kalmayacak. Bizde bir laf var donumu giyiyim popoma değmesin.
 • Yanıtla

ali

siz unu bunu birakinda fauci ne diyor asi hakkinda ona bakin.garanti vermiyor asilar hakinda bu ne demek her kes kendi bilir.sayin dili pak nerdesin konus korkma.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23