• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İyi Parti’den yeni bir tiyatro daha! 'Anıtkabir yanıyor'

Ankara YHT Gar binası yanındaki hastane inşaatında izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu çıkan yangın sonrası gökyüzü siyaha bürünürken her gün yeni bir tiyatro kurgulayan İyi Parti bunu da es geçmedi. İyi parti Hukuk Danışmanı Orhun Bilenler, sosyal medya hesabından yangına dair paylaştığı fotoğrafta, Anıtkabir'in yandığını söyleyerek bir provokasyona imza attı.

Yeniakit Publisher
2021-08-04 15:52:00 -
İyi Parti’den yeni bir tiyatro daha! 'Anıtkabir yanıyor'

 Yeniakit  Ankara 

Ankara YHT Gar binası yanındaki hastane inşaatında izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu çıkan yangın sonrası gökyüzü siyaha büründü. Ancak her gün yeni bir tiyatro kurgulayan İyi Parti bunu da es geçmedi. İyi parti Hukuk Danışmanı Orhun Bilenler, sosyal medya hesabından yangına dair paylaştığı fotoğrafta, Anıtkabir'in yandığını söyleyerek bir provokasyona imza attı. Bilenler, paylaştığı skandal fotoğrafı tepkilerin ardından bir süre sonra sildi.

Ancak her gün yeni bir tiyatro kurgulayan İyi Parti, Ankara’da bir inşaatta çıkan yangını da es geçmedi. İnşaatta çıkan yangını İyi Parti Hukuk Danışmanı Orhun Bilenler, sosyal medya hesabından Anıtkabir'in yandığını söyleyerek paylaştı.

Ankara'da hastane inşaatında çıkan yangın sonrası gökyüzü siyaha bürünmüştü. O anlara dair bir fotoğraf paylaşan İYİ Parti Hukuk Danışmanı Orhun Bilenler, Anıtkabir'in yandığını söyleyerek bir provokasyona imza attı. Ankara Valisi Vasip Şahin’in “Ankara YHT Gar binası yanındaki inşaatta izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu başlayan yangın itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesinin ardından kontrol altına alınmış olup; soğutma çalışmaları devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur” şeklindeki açıklamasının ardından Bilenler, söz konusu paylaşımını kaldırdı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tuğrul

Gezi zekalı İYİ'li.  
 • Yanıtla

ccc

Şerefsizliğin bedava olduğu ülkede şerefsizlik yapan çok olur.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23