• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

’İyi ki varsın iyi ki Türkiye’min başkanısın Erdoğan’

Finlandiya ve İsveç'in NATO üyeliği taleplerine ilişkin değerlendirmede bulunan TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Türkiye’nin vetosuyla karşı karşıya kaldılar. İyi ki varsın İyi ki Türkiye’min başkanısın Sn. @RTErdogan” dedi.

Yeniakit Publisher
2022-05-17 22:51:00 -
’İyi ki varsın iyi ki Türkiye’min başkanısın Erdoğan’

YENİ AKİT / ANKARA

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Finlandiya ve İsveç'in NATO üyeliği taleplerine ilişkin değerlendirmede bulundu.

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, “İsveç ve Finlandiya açık, net, aşikar, sarih bir şekilde terör örgütlerini himayesine almış ve destek oluyor. NATO’ya girmeye hazırlanıyorlar… Ve Türkiye’nin Vetosuyla karşı karşıya kaldılar.İyi ki varsın İyi ki Türkiye’min başkanısın Sn. @RTErdogan”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ayşe ketenci

İyiki Allah onu bize nasip etti umarım almaz

Alpis

Helal reisime isvec ve filandiyaya dersini verdi verecek pkknin yuvasıdır bu iki ülke bizdeki pkk desdek cileride bunlarin kuyrugudur ama insaalh o pkkli ve fotuculeri alacaz vede turkun gucunu tüm dünya gorecek keske turkiyedek8 destekçilerine bir ülkeden defolup giyse Türkiyem.ucar insaalh oda olur
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23