• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Boğazı’nda 2 gemi çarpıştı!

İstanbul Ahırkapı mevkiinde 2 gemi çarpıştı. Kazada, ölen ya da yaralanan olmazken, gemiye erzak yükleyen çalışanların iki gemi arasında kalmaktan son anda kurtulduğu öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2022-08-06 07:01:00 -
İstanbul Boğazı’nda 2 gemi çarpıştı!

Edinilen bilgiye göre, İstanbul Ahırkapı’da, Türk firmasına ait Marşal Adaları bandıralı ‘SSI PROVIDENCE’ isimli gemide gıda malzemelerinin azalması üzerine bot ile erzak getirildi.
Bu esnada bölgede bulunan Liberya bandıralı ‘Philipp Oldendorff’ adlı gemi henüz bilinmeyen bir nedenle ‘SSI PROVIDENCE’ adlı gemiye doğru sürüklenmeye başladı.
Botla gemiye erzak yükleyen çalışanlar sürüklenen gemiyi görünce neye uğradıklarını şaşırırken, iki geminin arasında kalmaktan son anda kurtuldu.
Daha sonra Oldendorff isimli gemi , Providence’a isimli gemiye yandan çarptıktan sonra sürterek sürüklenmeye devam etti.
Yaşanan kazada ölen yada yaralan olmazken, kazaya karışan gemilerde hasar tespit çalışmaları yapıldığı öğrenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

MEHMET DEMIRCI

Tamamen tezgah... maksat tahıl koridoruna engel çıkartıp gayeleri olan tüm insanlığı kendilerine köle yapmak için istikrarsızlık çıkartmak... 2 geminin tüm personel telefon ,internet bağlantıları araştırılmalıdır.

Leyl....

Kilavuz almiyorlar ve bogaz daki akintilari bilmedikleri icin bu tur kazalar oluyor. Baska mevzuu bu Bogazlar yol gecen hani midir? Neden bu gecen sileplerden para alinmaz? Bunun kaybi Ile bir Turkiye daha kurulur.. Bu antlasma duzenlenmelidir..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23