İsrail'den bir alçaklık daha! Mescid-i Aksa'nın duvarlarına bakın ne yazdılar

İşgalci İsrail, Mescid-i Aksa'nın duvarlarına Trump'a şirin gözükmek için 'Thank You President Trump' yazdılar.

17 Mayıs 2018 Perşembe 00:22
İsrail'den bir alçaklık daha! Mescid-i Aksa'nın duvarlarına bakın ne yazdılar

YENİAKİT.COM.TR / ÖZEL HABER - İsrail askerlerinin ABD'nin Tel Aviv büyükelçiliğinin Kudüs’e taşımasını protesto etmek ve Nekbe'nin (Büyük Felaket) 70. yılını anmak isteyen göstericilere ateş açması sonucu 62 Filistinli şehit olmuş, en az 3 bin kişi yaralanmıştı.

Katil İsrail yönetimi, ABD'nin Tel Aviv büyükelçiliğinin Kudüs’e taşımasının ardından Mescid-i Aksa'nın duvarlarına 'Thank You President Trump' (Teşekkürler Başkan Trump) diye yazdılar. İsrail ve ABD bayraklarının yan yana olması dikkat çekti.

Müslümanların ilk kıblesi ve Hazreti Muhammed'in (S.A.V.) miraç yolculuğuna çıktığı yer olan Mescid-i Aksa'nın duvarlarına yapılan bu alçakça provokasyon tepkilere neden oldu.

İŞTE O FOTOĞRAF:

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 00:22

YORUM YAZ

 • mfmf8 ay önce
  bütün bunlar Netanyahunun hırsızlığını ve Türkiyeye küfreden oğlunun da aynı şekilde dolandırıcı veO.Çocuğuolduğu gerçeğini gizleyemez...keser ve sapı dönecek en kısa zamanda...
 • mnmn8 ay önce
  zulümle abad olanın akıbeti berbad olur. Atasözlerine giren TARTIŞILMAZ GERÇEK BUDUR! Güncel versiyonu bu kadar kan ve zulümle ABD ve İSRAİLİN acı akıbetiyakındır ve Firavunlarla aynı olacaktır!
 • Eski MHPliEski MHPli8 ay önce
  Adi şerefsizler. Trump sen Amerikanın en şerefsiz başkanısın gelmiş geçmilş.
 • abdrhmnabdrhmn8 ay önce
  bu durum resimlerresmen müslümanlara meydan okumak anlamına geliyor.
 • Yusuf ZiyaYusuf Ziya8 ay önce
  Bunlr diyor ki gelin bizi toprağın altına gömün gübre olalım. Mesaj net aslında.
 • BetoBeto8 ay önce
  Hey Bibi your sons are born swine!!!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019