İSPARK görevlisinden 'Boş yer var mı?' diyen araç sahibine skandal cevap: "Gabar'da var, Kato'da var"

İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ (İSPARK)'de bir görevli, 'boş yer nerede var?' diyen araç sahibine, 'Gabar'da var. Kato'da var.' diyerek skandal bir cevap verdi. Görevlinin cevabı akıllara eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 31 Mart öncesindeki uyarısını getirdi: "Seçimi CHP kazanırsa, İSPARK HDP'ye verilecek. İlk sokak hareketinde de hedeflerini gösterecekler."

18 Eylül 2019 Çarşamba 15:31

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

23 Haziran seçimi sonrasında yönetimi CHP'li Başkan Ekrem İmamoğlu'na geçen İSPARK'da akıllara durgunluk veren anlar yaşandı.

İSPARK görevlisi bir araç sahibinin geç kalmasından şikayet ederek 'Aracınızın aynasına kamyon çarptı. Acil gelin.' yalanını söyledi. Laubali hareketleri dikkat çeken görevli bir araç sahibinin, 'Boş yer nerede var?' sorusuna da 'Gabar'da var. Kato'da var.' diyerek karşılık verdi. Görevlinin bu cevabı akıllara eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 31 Mart öncesindeki uyarısını getirdi.

Gökçek, "Seçimi CHP kazanırsa, İSPARK HDP'ye verilecek." diyerek şu uyarıyı yapmıştı:

"Sadece kıyafetler değişecek. Eviniz, işyerleriniz, araçlarınız, geleniniz, gideniniz artık gözetim altına girecek. İlk sokak hareketinde de hedeflerini gösterecekler."

'İmamoğlu kazanırsa İSPARK HDP'ye teslim edilecek'

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 15:31

YORUM YAZ

 • kazım çobanderelikazım çobandereli29 gün önce
  chp'ye oy verenlerin vicdanı rahatmı acaba?
 • Lütfi59Lütfi5929 gün önce
  Bir haberi yaparken biraz araştırın.Sayın İmamoğlunu desteklemem ama Sayın Gökçekide sevmem.Bu olay 1,5 sene önce olmuş bir olay.Peki şimdi ne olacak?
 • Burak GüzelBurak Güzel1 ay önce
  Bu adam en az 5 yıllık kadrolu akp personeli değilse hiçbir şey bilmiyorum, açılımın gülleri bunlar
 • misafirmisafir1 ay önce
  Seçim döneminde 'Kimsenin işine son verilmeyecek' ifadesini sıkça kullandığı halde,işten çıkarıp yalancılığını ve güvenilemeyecek kişi olduğunu ortaya koyan imamoğlunu destekleyenlerin de yalancı ve güvenilmeyecek ve kendileri de dahil herkesin başına bela oldukları ortaya çıkmış olmuyormu?
 • SerhatSerhat1 ay önce
  Kimin suçu acaba
 • Mehmet Mehmet 1 ay önce
  Mafyaya teslim edilmiş bu yer ama vatan millet diyerek vatani soyuyorlar
 • A.Kadir DOĞRULARA.Kadir DOĞRULAR1 ay önce
  Bu ş....sizin havalarına uslubuna bak kendini ne zannediyorsa karşısına bir babayiğit çıkmamışki o cevabı verince güzel bir dayak atsın bakalım bi daha konusurken 2 dakıka düşünüyormu düşünmüyormu.
 • ataata1 ay önce
  saadetlilerin yanına bazı süleymancı gibi tipleri koy yediekmir..
 • KassamKassam1 ay önce
  ulan memleketi beraber kurtarmadıkmı dedelerimizin kanları birbirine karışmadımı aynı safta? Ulan bu vefakar halkın ne dilini bıraktınız ne geçmişini bıraktınız ne kültürü bıraktınız. Bide Müslüman kardeşim diyorsunuz Allahınızdan bulun. 1950 lere kasar beşyüzbin e yakın kürdü katletdiniz Allah faşistlere fırsat vermesin yaşasın ümmetçilik kahrolsun faşistlik
 • yediemirleryediemirler1 ay önce
  kulaklarınız çınlasın saadetli öküzler.....
 • bozokbozok1 ay önce
  senin gibiler gabar gabar diye en kısa zamanda geberirsiniz
 • ibrahimibrahim1 ay önce
  EMPERYALİST DOMUZCUKLARA ORALARI TESLİM EDEN KİŞİLİKSİZLER BU NASIL CEVAP DİYE, FARKETMEZ AYNI MAYA İLE MAYALADILAR ONLARI
 • ABDABD1 ay önce
  NE BEKLİYORDUNUZ SAYIN İSTANBULLULAR
 • GENÇTÜRK GENÇTÜRK 1 ay önce
  Kandildemediginesukredin. Yakında onu da demeye başlarlar.Bu 'na sebep olanlarırabbim bildiğigibi yapsın.Halk güvenini kaybettikten sonra ne yapsanız boş . HalkAKP 'denumudunu kesti.Halkıniçindedolaşırsanızgörürsünüz. MilletAkp yi indiripsiziyerinegeçirmez. Yerinegelecek zihniyetbelli. O da CHPHDPzihniyeti. Yazık ki ne yazık.
 • çapanoğlu çapanoğlu 1 ay önce
  Senin soyunu suanda gabara katoya gomen yigitler var. Gun gelir bizde sizi oralara gomeriz 
 • Mehmet TüysüzoğluMehmet Tüysüzoğlu1 ay önce
  Şimdi bu komik arkadaş chp tarafından dağdan mı getirilmiş yoksa yıllardır ekmek yediği yete ihanet mi ediyor. Bu haberin amacı chp dağ ile mi çalışıyor yoksa kendini bilmez geveze bir çalışan?! Saçmalamış mı?ALLAH AŞKINA BİR CEVAP YAZIN MÜSLÜMANSANIZ?
 • NurNur1 ay önce
  Onu diyen ..e sen oraya niye gitmiyorsun diye sorulmaz mı bu ülkenin hakmleri savcıları bu tip olaylara el koymalı soruşturma açılmalı kim bu it bu ne küstshlıl ne kadarda cüretkar oldular bu teröris yanlılarına bu cesareti kim veriyor bu adamlarla ittifak yapan ların oy verenlerin işi rast gitmesin 
 • yazıYORUMyazıYORUM1 ay önce
  Ayyyy ne komik adam!!!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ekim 2019