İslam düşmanı Soner Yalçın'dan Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer'e alçak iftira! İlahiyatçı isim, yalanını yerle bir etti!

Odatv'de namaz ve başörtüsü üzerinden İslam'a kin kusan Sobacıoğlu Soner Yalçın, son olarak Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer'in Peygamberimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V.) suikast düzenlediği iftirasını atacak kadar ileri gitti. İlahiyatçı Doç Dr. İbrahim Tüfekçi, Soner Yalçın'ın iftirasını deşifre ederek kaynak olarak gösterdiği El Muhalla kitabındaki ifadeleri paylaştı ve "Eserin Arapçasına bakıyorum. Bu iddia külliyen yalandır diyor" paylaşımıyla iftira operasyonunu yerle bir etti.

10 Eylül 2019 Salı 02:25
İslam düşmanı Soner Yalçın'dan Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer'e alçak iftira! İlahiyatçı isim, yalanını yerle bir etti!

 yeniakit.com.tr 

Sahibi olduğu Odatv'de İslam'a olan düşmanlığını, namaz ve başörtüsüne saldırılarıyla sürekli ortaya koyan Sobacıoğlu Soner Yalçın, bu kez kinini Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa (S.A.V.) ve Sahabeler üzerinden iğrenç bir iftirada bulunarak gösterdi.

İki büyük Sahabeye iftira attı

"Erdoğan’ın sırları" başlıklı aşağılık yazısında Soner Yalçın, her savaşta ve gazvede canını Resullah'ın uğruna feda edecek kadar çok seven sahabelerden Hz. Ebubekir ve Hz. Ömer üzerinden alçak bir iftiraya girişti. 

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu örneği üzerinden iftiraya kalkışan ve Müslümanları iktidar hırsıyla suçlayan Soner Yalçın, halife olabilmek için Hz. Ebubekir (r.a.) ve Hz. Ömer'in (r.a.) Peygamber Efendimiz'e (a.s.m) suikast düzenlediklerini söyleyecek kadar ileri gitti.

Alçaklıkta yarışan Odatv'yi kudurtan etkinlik! Çocuklara namaz sevdiren Müslümanları terörist ilan etti

'Kimseye söylemediler' dedi, Hz Ebubekir ile Hz. Ömer'e iftira attı

Kaynak olarak İbn Hazm'ın İslam hukuku “el Muhalla” kitabının 11. cildini gösteren ancak kurguladığı çirkin iftirasında kendi kendini yalanlayan Yalçın, Peygamberimiz'in o isimleri sadece Hz. Huzefye'ye söylediğini ve Hz Huzeyfe'nin de kimseye söylemeyip sır olarak kaldığını ifade etmesine rağmen, suikast girişimi üzerinden Hz. Ebubekir ve Hz. Ömer'i hedef aldı. Bu alçak fitnenin asıl amacı, "İslam'a çamur atmak" olarak değerlendirildi.

Odatv’den kıble ve zemzem düşmanlığı

Açıklamadılarsa sen nereden biliyorsun?

Tebük Seferi dönüşü Hz Peygaber'e saldırıldığını, saldıranları sadece Hz Huzeyfe'ye söylediğini ve bu olayın faillerinin asırlardır sır olarak kaldığını yazan Soner Yalçın, "Hz. Muhammet suikastçilerin adını açıklamadı. Yorumcular bin yıldır, bin bir iddia ileri sürdü. (...) Hüzeyfe de açıklamadı isimleri." ifadesinde bulundu.

Odatv'den öğretmene operasyon: Zemzem içirmek 'suç' oldu!

Asıl derdi fitne çıkarmak

Kahinliğe soyunan Soner Yalçın'ın aynı yazısında 'sır' olarak kaldığını söylediği suikastin failleri olarak iki büyük Halife'yi hedef göstermesi, "asıl derdi  fitne çıkarmak" şeklinde yorumlandı.

İlahiyatçı Tüfekçi, Soner Yalçın'ın oyununu bozdu: "Gösterdiği kaynakta 'Külliyen yalandır' diyor"

İlahiyatçı Doç. Dr. İbrahim Tüfekçi, sosyal medya hesabından Soner Yalçın'ın iftirasını boşa çıkaran bir açıklamada bulundu.

Soner Yalçın'ın iftira operasyonunu deşifre eden Tüfekçi, "Sözcü'den Soner Yalçın "Hz. Ebu Bekir ve Hz. Ömer, Tebük seferi dönüşünde Hz. Muhammed'e (sav) suikast girişiminde bulundu" diyor ve kaynak olarak da İbn Hazm'ın el-Muhallâ isimli eserini gösteriyor. Eserin Arapçasına bakıyorum. Bu iddia külliyen yalandır diyor. (XII, 160)" dedi.

Adnan Oktar - Odatv işbirliği sürüyor! Akit'e saldıran Adnan Oktar'dan Odatv'ye övgü

Tüfekçi kaynaktaki ifadeyi de paylaşarak yalan olduğunu ifade etti.

odatv, İhsan Şenocak’ı hedef gösterdi!

Türk milletini başı kesilmiş tavuk haline getirmek istiyorlar

Tıp Profesörü Hüsrev Hatemi de Soner Yalçın'a tepki gösterdi. İbrahim Tüfekçi'nin açıklamasına cevap veren Hatemi, "Bu rivayet bu ay başladı.Çok ahlaksızca ve çok tehlikeli bir iftira ,Sünni ve Şiilerin arasını fiştekleyerek açıyorlar.Şimdi de Sünnileri "böyle de din mi olur"ruh haline getirerek Türk milletini başı kesilmiş tavuk gibi çırpınır hâlde görmek istiyorlar.Diyanet bugün için var." dedi.

Tüfekçi ise Hatemi'ye "Evet hocam. Kaynak da verince insan afallıyor. Kaynağa bakıyoruz. İddia yalan." cevabını verdi.

Ebubekir Sofuoğlu, odatv’nin maskesini düşürdü!

Odatv'nin tercihi Siyonizm oldu! MOSSAD ajanı Rafael Sadi diğer Odatv yazarlarına çemkirdi

Odatv'den siyonist salvolar! Şimdi de MOSSAD ajanı yazarı terör devletini savundu

Mart ayı geldi, Odatv iyice azdı: 'Gerici' Hürriyet'te neden 'çıplak kadın' fotoğrafı yok?

Odatv ve Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın PKK bağlantısını deşifre ediyoruz!

Karanlık odatv milleti aşağılayıp, 'fuhşu' meşrulaştırdı!

Yiğit Bulut'tan sert tepki: İsrail'in yayın organı Odatv...

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Eylül 2019 Salı 02:25

YORUM YAZ

 • No name, no faceNo name, no face9 gün önce
  Hani bir söz var ya..! Dinime küfreden müslüman olsa...! Diye. Karanlık odatv nin sahibi olan dingile ne oluyor??
 • hercaihercai9 gün önce
  Yahudiler fitne cikarmak icin yasarlar, hele bizim sabetayistyahudiler! Bu Yalcin denen zavalli da ya...di.
 • KenanKenan9 gün önce
  Madem o kadar çok bunları inceliyor,o zaman namazın faziletlerini ve İslam'ın şartlarını öğrenip uygulasında bizde,ateist birinin nasıl Müslüman olduğunu görelim
 • Metin çalıkıranMetin çalıkıran9 gün önce
  Kimsenin İslam'a çamur attığı yok,siz İslam'ın sadece sizin istediğiniz ölçüde bilinmesini istiyorsunuz , İslam'da ki nefret söylemi dolu ayet hadis ne varsa asla o konulara girmiyorsunuz,
 • Saygın Saygın 9 gün önce
  Biz,Hz.Muaviye'nin oğlu olmasından dolayı Yezid'e bile Hz.Huseyin Efendimizi şehit etmesinden dolayı bir söz dahi sarfedemezken,a bire cahiller siz ne akıl ve halde Hz.Ebubekir ve Ömer Efendilerimiz hakkinda hayasizca edep dışı, saygısız söz ve ithamlarda bulunabiliyorsunuz? Rabbimizin ilminden sual etmek kimin haddine!
 • ......9 gün önce
  İlkönce kuranı okuyun. Ondan sonra neye inanacaksanız inanın
 • Eski TürkiyeEski Türkiye10 gün önce
  Allah'ın Elçisi'nin cenazesinde kaç kişi vardı? 17... Yok şu yüzdenmiş de, yok bu yüzdenmiş de... Sahabeye bak sen!
 • hizipsavarhizipsavar10 gün önce
  o zaman bu it hakkında gerekeni yapın. ah eski günler ah nerde bir pala tüm işi görüyordu gerisi çöp.
 • alperalper10 gün önce
  adam böyle bir iddia var diyor. okumadan anlamadan hemen hurraaaa saldırıyonuz. kaç kişi okudu lan adamın yazısını.
 • KURŞUNLU YORUMKURŞUNLU YORUM10 gün önce
  İFTİRACI ŞE...SİZ... BANA ATTIĞIN İFTARA BUNLARIN YANINDA SOLDA SIFIR, HAKKIMI HELA ETMİYORUM YİNE DE... AMA BU İFTİRA SANA ÖBÜR YANDA SONSUZA KADAR YETER...
 • SamReyizSamReyiz10 gün önce
  A.i ucuz yaratık! Bunların zihniyeti bu çamur atıp iz bırakma derdindeler. Aşa..lık kara..ersiz....
 • NE İŞŞŞNE İŞŞŞ10 gün önce
  yalan üstüne yalanda ...bu karanlık oda ne ayak
 • eymeneymen10 gün önce
  sizin dinle minle alakanız yok ki, derdiniz işiniz bitti debunları mı düşünüyorsunuz.amacınız fitne fesat..
 • BatıleziciBatılezici10 gün önce
  Dddddddd yorumcusu, tüm Araplar böyle demek, tüm Araplara suç isnat etmek en basitinden ırkçılıktır, iftiranın daniskasıdır. Batı ülkelerinde altın için insanlar birbirini katletmedi mi? Toprak için Kızılderililer, Aborjinler yok edilmedi mi? Hatta şu an kendilerine ait olmayan topraklarda ve haydutluk yapmaya devam etmiyorlar mı? Her yerde hem de batıda çok daha fazlasıyla olan olayları hatta genelde mağdur durumdaki tüm Arapların üstüne yıkmak, faşistlik yanında üstü kapalı İslam düşmanlığıdır. Geçenlerde İTÜ’yü yeni bitirmiş pırlanta gibi bir gencimiz ciğeri beş para etmez gaspçılar tarafından katledildi ki buna benzer olaylar Ülkemizde de çok oluyor. Bu olaylar ülkemizde oluyor, yapanlar da Türk diye, mağdurlar da Türk olmasına rağmen tüm Türklere kötü dememiz lazım senin absürt mantığına göre.
 • ihsanihsan10 gün önce
  sen islamın i sisni bilmez cahilsin şimdi fitne sokuyorsun hain.
 • YusufYusuf10 gün önce
  Bir noktayı kabul etmek lazım islam tarihin de çok karanlık nokta var, özellikle şia nın oluşumunda bu olay çok etkili, emevi Saray’ların da geriye dönük tarih yazıldığı çokça konuşuluyor, çünkü elde ki kaynaklar söylenen tarihe uymuyor yada kişilerin yaşları yanlış çıkıyor, zaten uydurma hadislerde hadislerin toplanıp yazılma tarihleri de çok tuaf, bir de işin içine bizim hadisci hocalar girince islam anlaşılması en zor dine dönüyor.
 • alonecanaryalonecanary10 gün önce
  öyle bir zaman gelecek ki....diye başlayan zaman geldi. her yönden İslam'a saldırılar başladı. fitne, fesat, aldatma atlatma, karışık ci sler, güç gösterisi, hırsızlik, irtikap, zina ......vs.vs. Allah sonumuzu hayretsin!
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ10 gün önce
  ebubekir ve ömer suikat duzenlemedigini siz nerden biliyorsunuz. nerdennnn.bilmeden konuşmayın
 • 15 TEMMUZ15 TEMMUZ10 gün önce
  ŞEY...IN OĞLU SONER YALÇIN
 • Abdullah TitizAbdullah Titiz10 gün önce
  Bu kendini/haddini bilmez, ama her seyi bildigini sanan zavalli yasalarimizda yer verilen, Milleti kin ve nefrete sevk edici soz, davranis ve eylemleri nedeni ile derhal yargi onune cikarilmalidir.Bu adam kilikli suretin; gazeteci maskesi ile daha ne fitneler uretmesini bekliyoruz ?Acikca Ehli SUnnet ve Cemaat yoluna saldiran, kendi cumleleri icerisinde dahi kendini yalanlayan (kimseye aciklamamisti, sen nerden biliyorsun derler adama) bir zekaya sahip olan bu adamin kulagina kimler ufluyor, tahmini zor olmasa gerek ama kanitlari ile derhal arastirilmali. Yazdiklarini, hedefe koydugu degerlere bakinca Gizli /kripto bir kimlik mi, MASON mu , Israil usagi mi ya da Bati 'dan bir istihbaratin beslemesi mi oldugu mu derhal ifsa edilmelidir.Gerekirse bu adamin Turkiye Cumhuriyeti kimligi. bu kimligi tasiyanlarin degerlerine hakaret ettigi gerekcesi ile Mahkeme Karari ileiptal edilmelidir. Nerede acaba vatansever avukatlar, bir kisi hukuk konusu etmez bunu ?Bu Milletin dinine hakaret edip te bu topraklarda hala ekmek yiyen biri, en hafif tabiri ile densizdir.Bu da arastimaci gazeteci diye yazan cizen, gazete kosesi olan ya da ekranlari dolduran duyarli inancli gazetecilerimizin/arastirmacilarimizin ve ayrica kanunlari uygulayanlarimizin sorumlulugunda olmali kanaatindeyim .
 • Klasik iftira lar. Zeyd in karısı yalanı kervan soygunu yalanıKlasik iftira lar. Zeyd in karısı yalanı kervan soygunu yalanı10 gün önce
  Bu mini etek çi dekolte ci kökten kemalist laikçi yobaz bağnaz herif sabetaycı jakoben lerin uyduruk tarih kitaplarıyla büyüyen nesil işte böyle beyinleri iğdiş edildiği için Osmanlı ya ağız ishali olmuş gibi kin kusan tipler bunlar Osmanlı demek islam demek tir
 • Ali ÖzerAli Özer10 gün önce
  Derhal ceza almalı.Hırsızlığın katlin cezası varda neden yalan yanlışla fitne çıkarmaya çalışmanın cezası yok. Lütfen bu adam ceza alsın. Ey Akit gazetesi çalışanları. Bu yönde haber yapın lütfen.
 • özgürözgür10 gün önce
  Hz ömerin ra hikayesinde: belirtilen münafıkla ilgili iki kişi kaldık, ben korktum ki münafık mıyım diye. sonra diğeri irtidat etti ve savaşta geberdi. soner yalçın, rivayetin gerisini bektaşi gibi hafız değilim diyerek savamazsın. diğer husus: saadet asrı, maddi anlamda değil manevi anlamdadır. küfür ile iman, doğru ile yalan açık seçik belli olmuş, iman son derece yüksek mertebede inkişaf etmiştir. hem peygamberin zamanında yaşamak ve onun rahlei tedrisinden geçmiş kişilerin dostluğu, muhabbetinden daha ala saadet mi olur? senin sırf allah cc için sevdiğin kaç dostun var? varsa bunlarla olan muhabbetin senin en büyük saadetin değil mi?
 • Rıdvan Rıdvan 10 gün önce
  Müslüman her zaman haberin kaynağına bakacak soner yalçın denen zındık sa haberi atıcak çöpe.
 • hsnhsn10 gün önce
  bu k..ek cami duvarına işemeye çalışıyor anlaşılan
 • MertMert10 gün önce
  Savcıları göreve çağırıyorum, hem sahabe efendilerimize iftira atıyor, hem de alenen Cumhurbaşkanını hedef gösteriyor.
 • AlperAlper10 gün önce
  Müslümanı,müslüman ınım diyipde,öldüren,malına çöken genelde dindar gözüken.Şimdi de,İngiliz beslemesi islamI? Medya yok mu? İşte,İslamIn bütün yasaklarını tavan yaptıranlar a destekverenler,kimler?
 • yazıYORUMyazıYORUM10 gün önce
  Soner YALÇIN denilen müptezelinmemleketimizin Türk Türt Laz.. kılıklı Münafıklarını müşrik kafirlerini ve bilumum gayri Müslim tebaasını mutlu etmek için kurgulayıp şeytanla istişare ettikten sonra beyniyle düşünerek değil g.tünden yellenerek yazdığı bir yazı olmuş. Bu müptezeller kendilerini için katli vaciptir fetvası çıkarttıracak makam arıyor ama ülkemizde maalesef öyle bir makam bulunmuyor.! Bu karaktersiz şer...izlerin hezeyanlarına ceza verecek hakim savcıyı da hak getire zaten!
 • rprp10 gün önce
  hz ali tekrar gelecek yeryüzüne diyen gafil meshelerdenmisin sen ze..uş
 • EbuSaidEbuSaid10 gün önce
  solcudan kemalistten aydın olmaz. Karanlık adamlar bunlar cehaletin karanlığında boğulan adamlar.
 • Mustafa Mustafa 10 gün önce
  Tüm SUC İLAHİYAT PROF VE İAHİYAT MEZUNLARINDA RASULULLAH SAV MİN KURANDAKİ UYARILARLA Başlayıp raşit halifelerin hatalarından ders anlatılmadı. Hep övme hep övme sonuc. İmansızlara fırsat verildi
 • keles1453keles145310 gün önce
  Vay ahlaksız bu oda TVbiran önce kapanması lazım peygamber efendimize dil uzatanların Rabbim biran önce belasını versin.ALLAH (cc) kahruperişan eylesin.Ritük göreve çağırıyoruz.
 • almasalmas10 gün önce
  İç işleri bakanlığına kaç kez E-DEVLET kanalı üzerinde yazdım şu şeytan Mason Lonca Dernekleri kapatın diye. Bir türlü kapatmadılar. Adamlar faaliyetlerine devam ediyorlar. Faaliyetlerisonucunda İSLAM'A VE İSLAMIN DEĞERLERİNEsaldıran böyle adamlar yetişiyor. Anadolu İslam Aile yapısını bozuyorlar. Şu düştüğümüz hallerden de beli olmuyor mu?
 • Mustafa Mustafa 10 gün önce
  Manukyan sermayesin den başka ses çıkmaz.
 • Eren Eren 10 gün önce
  Şimdi bu ayyaş yahudi Ermeni karışımı sebatayist Soner yalçına mı inanacağız??? Adamın işi fitne zaten.
 • Kemal KelleKemal Kelle10 gün önce
  Karanlık fitne odaları ne zaman ışıklandırılıp temizlenecek?Kahpe saldırılara içeriden hız verdiler.Kapının kilit tutması için.....
 • yakupyakup10 gün önce
  Bizim memleketimizin en büyük sorunu eğitimdir. Diyanet işleri bakanlığı dinimizi insanımıza gerektiği gibi öğretilmesinin önünne durdu, Milli eğitim Tarihimizin öğretilmesine mani oldu.Dinimize ve Din büyüklerimize iftira atanların tarihi bilgileri değiştirip yazılan tarihi anlatanların amacı da şimdiki nesil değil zaten bizden sonra gelecek nesil e oynuyorlar. Tohumlarını atmaya başladılar.Devletimiz kanunlarla düzenlemeler yapmalıdır.Haaa işin diğer yüzü de şudur, Din büyüklerimize alim evliya sahabe iftira atanların haklarında kötü konuşanların cezası tez zamanda iftira sahibine ulaşır. Bekleyip göreceğiz.
 • ÜmitÜmit10 gün önce
  Bu savaş kıyamete kadar sürecek kızıp boş muhabbet yapmayalım güçlü olup İslam a hizmet ederek zafere katkı yapalım
 • MuzafferMuzaffer10 gün önce
  Bu kadar alçakça adice saldırarak içinde ki islama olan kin ve nefreti göstermiş oldun soner efendi. Ben de seni dinsiz de olsa objektif araştırmacı vatanperver biri görür saygı duyardım. Tüh sana, yanında olsam suratına tükürüp bir de okkalı bir şamarı suratına yapıştırmaktan asla çekinmezdim meğer epey rezil bir herifmişsin.
 • Kamil HOŞOĞLUKamil HOŞOĞLU10 gün önce
  iyiki tipini düzeltmemiş. Cezaevi kaçkını gibi bir tipi vardır. Ne türkler ne Müslümanlar tipine itibar eder. Her şerde bir hayır vardır. Leşkeri küffar izhar olur bir bir. Bu ifadeler gelmesin sizleri ağır. Böyle saldırılarda dava adamlarını çağır. Uyuyan Müslümanlar uyanacak ağır ağır.
 • cccccc10 gün önce
  Sol kafa ne derse yalandır delile ispata gerek yok....
 • İs-hakİs-hak10 gün önce
  Tata Tonga adlı yorumcu cevab bekliyor : peygamber efendimiz : sav. esahi kennucum iktedeytüm ihtedeytum yani eshabım yıldızlar gibidir hangisine uyarsanız doğru yoldasınız saadet devrinden itibaren esasen hz.ademin oğlu Habil kabilden itibaren müslümanlar hiçbi zaman Ebu cehil,Ebu leheb siz kalmadı eğer sen üç halifenin sehid edilmesini müslümanlar a yüklersen ozaman sen CHP zihniyetini taşıyorsun demektir ve sen doğruyu asla bulamazsın eğer bilmeden yazmışsan Tevbe gerekir.
 • ayşe gülayşe gül10 gün önce
  bakalım orda yazan başı örtülüler cevap olarak ne yazacak? ak partiyi eleştirmek den sıra gelirse tabi.
 • dddddddddddddddd10 gün önce
  bir arkadaş yazmış kim katletti o zaman diyeevet kim katletti o zaman? ebubekir i ömer i ve ali yi kimler katletti ???bırakın bu işleri hepsi birbirini katletti arapların tamamı böyle
 • Reis Hürdolaş Reis Hürdolaş 10 gün önce
  Bu iftirayı Turan Dursun gibi ateist müfti Arif Tekin kitablaştırmıştır. Bu iftira ve saldırılar yeni değil. Arif tekin denilen alçak da bu işi başından beri yapıyor. Bu ülkede diyanet gerzeklerin elinde olduğu için bu alçaklar meydanı boş bulmuş ha bire fitne ve iftiralarla İslam düşmanlığı rahatça yapıyorlar.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat10 gün önce
  hadisler aktaranların isimleri tutularak tasnif edilmiştir Hadis ilmi aktaranların ahlaki durumlarını ozamanda ve mekanda karşılabilme olanaklarını ve bunun gibi şeyleri dikkate alarak oluşmuştur. Çünkü kötü niyetli kişilerin bir takım çalışmalarının olduğu gerçektir. Bu Allahtan diyen cehennemlik aldatıcıların olduğu kurandada bildirilmekte Tarihin aktarıında böyle çalışma bile yoktur Şimdi böyle bir çalışma sonucu sahih hadis niteliğine kavuşmuş hadisi cennetle müjdelenen 10 kişiyi inkar edip nereden çıktığı belli olmayan bir güvenilirliği olmayan açık bir iftirayı aktaran gerçekten iyi niyetli olamaz Bir müslümana katil demek yapmadığı halde kafir demekle aynıdır Çünkü cinayet küfürdür. Birde peygamber katili demek ise daha büyüktür Yada münafık demek islamda bir kaide vardır Eğer karşı taraf suçsuzsa küfür isnadlarında bu iftirayı atana döner. Bu fitnenin sonlandırılması ilede tüm müslümanlar sorumludur.
 • İbrahim akİbrahim ak10 gün önce
  Gereksiz bir adam
 • NurNur10 gün önce
  Bu i. k...reye kim inanır ancak kendi gibi dinsiz imansızlartc müslümanları iyi anlasın ki bu adamlar bir bölücü bu ülkenin ayarlarını bozmak için ytiştirilmiş eleman bunlar parayı basıyorlar bu kitapsızlara !!bunlarda heryol varama salaklar bilmiyor iman etmiş müslüman yutmaz mümin eşyanın arkasını görür
 • HadiHadi10 gün önce
  adnan oktarda bu kenef burunlu ermeni-lerdendir ve islâm düşmanlarına çalıştı.Hakka çalışanı biz tanırız,artık cehennem yolunu tuttu,dönüşü YOK!
 • SeymenSeymen10 gün önce
  İftiracı yalancı
 • VatandaşVatandaş10 gün önce
  Ve buz gibi masonun diyor adam.gerisi tefferuat. Yani adam görevini yapıyor. Vesselam
 • VatandaşVatandaş10 gün önce
  Adam diyorki ben buz gibi masonun . Gerisi tefferuat.
 • K MARAŞLI K MARAŞLI 10 gün önce
  Ah Ah bunların konuşması yaslarımızın zafiyetinden kaynaklanıyor yoksa hakeret ha çoktan Kafaları uçmuştu
 • Tr.Tr.10 gün önce
  Eğer ki; cennet ile müjdelenen insanların bunu yapmış olacağına ihtimal veren zaten imanından şüphe etsin.Bunlar genellikle yahudilerin ve münafıkların iftirasıdır.
 • anadolu birliği adınaanadolu birliği adına10 gün önce
  türk halkı bunu yemez..gerçek aleviler de yemez..dönemeyen meniler (spermler) den oluşan, aleviliği kendilerine maske yapıp, yüzyıllarca ihanet eden taife bunu her fırsatta yaptı yapar..pkk yı destekleyen , büyüten, emperyallerden destek alan, milli olmayan sol anarşi örgütlerini oluşturan, her fırsatta bölmeye, isyana, kalkışmaya girişen de bunlar...pkk nın ve fetö nün üst kadrosunu oluşturan ve yönetenler de bunlar..ayrımcı olmamak için , devletin resmen dillendirmediği bu gerçek, azgınlaşıyor ve alenişiyor.Kasıtlı, niyetli kargaşaya zemin hazırlıyorlar.Karanlık oda, ipleri yaban ellerde tahrik merkezi.Topu, islam düşmanı.türk ve türkiye düşmanı.Bu azgın kalleş kinci odaklara nereye kadar tahammül edilebilir göreceğiz.ortaya attıkları konular her şekil her zaman türk halkını tahrik için benzer konular..genelde mezhepsel kışkırtmalar..etnik beceremezlerse mezhepsel damardan girmek tarzları..evet bunlar, haçlılardan kalma kılıç artıkları..1453 intikamcıları..anasının gözü, dananın kuyruğu, küçükken başını koparmadığın YILANın ta kendisi...Onları sen alınlarında yazan ŞAKİ damgasından tanırsın..Ama, fakat, ancak, lakin, nasıl olupta ,yüz yıldır, göz göre göre, o delikten seni kahr etmelerine müsade edildiğini, bir türlü anlayamazsın..Anladığın gün, nefreti seslerin de kesildiği gün olacaktır...ey anadolu
 • düşman kafirin böylesi!düşman kafirin böylesi!10 gün önce
  İslamda, tüm kafirlerin değil, ama böylesi bir ebucehil' in kellesi alınıyor işte; demokraside ise dokunulmuyor! Demokrasi var olduğu sürece ondan zehir sağılıyor! Şu anki halimiz bu! Bu it herif ayrıca ertuğrul özkök' ün kare köküdür; zamanında hürriyet' e ayıla bayıla onun tarafından alınmıştır! Ondan önce feto keşfetseydi zaman' a alırdı derhal, o ayrı tabii!
 • emekemek10 gün önce
  neden KURAN dediğimiz ortadarivayetleri KURAN a ortak koşanların hadislererini bu hadisler olmazsa KURAN anlaşılmaz diyenlerin dini nerelere getirdikleri ortada ALLAH bu kitap size yetmiyormuda başka arayışlar içerisindesiniz ayeti bu olaya güzel bir örnekKURAN dan hesaba çekileceksiniz ayetiniunutmayın bir kısım alimler böyle bir olayvar bazıları şüphe içine düşmüşler bazı alimler yoktur olsaydı şu şu alimlerin hadislerinde de olurdu demektelerhz osman hz hüseyinhz peygamberin 17 kişilik cenazesinde de yoktular hz ayşe nin rivayetleri ve diğer bazı hadislere göre assolan gerçek KURAN dır
 • YediemirlerYediemirler10 gün önce
  Ne diyelim İ. i..ğini yapıyor. Bizde Allahü teala belanı versin inşaAllah diyoruz Soner yalçın mel unu na...Aminnn diyoruz...
 • şenay doğanşenay doğan10 gün önce
  soner senin tanıdığın llah nsıl bir allah ki ebubekirle ömerin ra.habibullhı öldüreceğini bilmemiş fetih 29u buyurmüş her sahabe hayatındayken yanındaydı ilginçtir hz ömer ve hz Ebubekir kabir de de yanındadır eşlerine bile bu şeref nasip olmamıştır allaha emanet ol
 • Tata TongaTata Tonga10 gün önce
  Tamam bu konuda soner Yalçın hatalıdır. Hz.Ebu Bekir ve Hz. Ömer masumdur... Ama Hz.Osman'ı ben katletmedim veya Romalılar da katletmedi. Hz.Ali'yi ben katletmedim veya Farisiler de katletmedi. Hz.Hüseyin ve çevresindekileri ben katletmediğim gibi Çinli ler de katletmedi. Bize anlatılan "Saadet Devri" bir yalandan, bir ütopyadan ibaret. Peygamberimizin hayatı yokluk, zorluk ve çileler ile geçiyor. Mekke de yaşadıkları malum... Hz.Ebu Bekir iki sene iktidarda kalıyor.Hz.Ömer, Hz.Osman, Hz.Ali katlediliyor. Düşünün bir devlet var ve bu devletin (Peygamberimiz çıkarır isek) iki yıl iktidarda kalan başkanını çıkarır isek diğer üç başkanı da katlediliyor. Şimdi bu nasıl Saadet Dönemi oluyor?
 • ErolErol10 gün önce
  Vay gavur vay
 • TcVatanseverTcTcVatanseverTc10 gün önce
  Diyanette, ilahiyatta ve imam hatiplerde ciddi bir sol ve alevi yapılanma var. Bunlar buzdağının görünen yüzü!
 • hakikatlerhakikatler10 gün önce
  ibni hazm rahimehullah ebubekr ve ömer ra'ın Rasulullah sav'i öldürmek istedikleri iddiası uydurma bir yalandır diyor karanlıkçı soner yalçın ise ibn hazmı bu iddiayı destekliyor gibi gösteriyor. rezil olmuş Allah daha da rezil etsin bunları ama olayın arkasındaki alevi zihniyetini gözden kaçırmamak gerekir, şu sıralar medyada alevi propagandaları iyice arttı tıpkı suriyedeki gibi geliyorlar benden demesi...
 • tarıktarık10 gün önce
  ebubekir ömer ayşe ye sövenleri iyi biliyoruz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019