İş dünyası istihdam seferberliği için buluşuyor

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde yürütülen “İstihdam Seferberliği 2019” İstanbul’da masaya yatırılıyor.

15 Mart 2019 Cuma 14:09
İş dünyası istihdam seferberliği için buluşuyor

İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde; TOBB, İstanbul’daki meslek odaları ve iş dünyasının önde gelen temsilcileriyle “İstihdam Seferberliği 2019 İstanbul Buluşması” gerçekleştirilecek.

Bugün Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak etkinliğe Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç ile İstanbul iş dünyasının temsilcileri katılacak.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 14:09

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019