İran Komutanı tüm dünyaya duyurdu! ‘Hepsini vuracağız’

İran Devrim Muhafızı Komutanı Hüseyin Selami ABD ve Suudi Arabistan ile ilgili gelişmeleri değerlendirerek, 'İran hava sahasını ihlal eden uçak ve her türlü hava aracını vurmaya devam edeceğiz' dedi.

21 Eylül 2019 Cumartesi 11:51
İran Komutanı tüm dünyaya duyurdu! ‘Hepsini vuracağız’

Devrim Muhafızı Komutanı Hüseyin Selami yaptığı açıklamada 'İran hava sahasını ihlal eden uçak ve her türlü hava aracını vurmaya devam edeceğiz' dedi.

Suudi Arabistan'ın petrol sahalarına yapılan saldırılar sonrası ABD, Suudi Arabistan ve İran arasında söz düelloları devam ediyor.

Devrim Muhafızı Komutanı Hüseyin Selami yaptığı açıklamada şunları söyledi, ‘İran mahdut hedefli taarruz olsa bile herhangi bir saldırıyı izlemeye ve onu itlaf etmeye devam edecek’

Saldırganları tamamen yok edene kadar devam edeceklerini söyleyen Selami, ‘Dikkatli olun, sınırlı bir saldırganlık sınırlı olarak kalmayacaktır’ dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2019 Cumartesi 11:51

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Ekim 2019