İP'li trol 'sözünün eri' gibi 'fos' çıktı! 'İP'lenmeyince tükürdüğünü yaladı

İP'e bağlı bir trol olarak yaşam sürdüren Ümit Karaca adlı hesap, 'Salim Ensarioğlu istifa etmezse ben giderim' dedi, ancak İP'li trol 'sözünün eri' çıktı.

23 Ağustos 2019 Cuma 00:32
İP'li trol 'sözünün eri' gibi 'fos' çıktı! 'İP'lenmeyince tükürdüğünü yaladı

İP'li trol Ümit Karaca, "Salim Ensarioğlu ve Hasan Seymen görevinden alınmazsa, ben giderim" tehdidinde bulundu. İP'ten kimse kendisini 'İP'lemeyince tehdidi havada kaldı. İP'li trol, 'sözünün eri'(!) gibi davranarak İP'te kalmaya devam etti.

İP'li trol "Apo'nun mektubundan medet umanlara ne kadar karşıysak, Apo'nun televizyona çıkmasını isteyenlere ve etnik bölücülük yapanlarada o kadar karşıyız. Ne kadar dikkate alırlar bilmem ama Pazartesi gününe kadar Salim Ensarioğlu ve Hasan Seymen görevden alınmazsa ben giderim." ifadelerinde bulundu ancak hafta sonu gelmesine rağmen hala istifa etmeden sessiz kalmaya devam ediyor.

İşte İP'li trolün o ifadesi ve gelen tepkiler:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 00:32

YORUM YAZ

  • hizipsavarhizipsavar29 gün önce
    siz adam olsanız o meymenetsiz hdp karının siz hdp nin pkk nın sayesinde o koltukta oturuyorsunuz dedikleri zaman istifa eder bir daha siyaset yapmazdınız. adam rolü yapmaya devam ama bu millet artık bazı şeyleri çok iyi görüyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019