• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İnsan çapsız olunca işte böyle oluyor! Alman malı Can'dan kendi kalesine gol!

Bugüne kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Tek adam" hakaretinde bulunan firari FETÖ'cü Can Dündar, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'ye ilişkin yazdıkları ile kendi kendisini yalanladı.

Yeniakit Publisher
2021-12-03 17:12:00 - 2021-12-03 17:25:23
İnsan çapsız olunca işte böyle oluyor! Alman malı Can'dan kendi kalesine gol!

 Yeniakit.com.tr 

Berat Albayrak ile Naci Ağbal'ın bakanlıkları döneminde "Tek adamın istediği her şeyi yapıyorlar." diyen firari FETÖ'cü Can Dündar, bugün söylem değiştirerek, "Nurettin Nebati, Cumhurbaşkanı'nın istediği her karara itirazsız imza atacak." demeye başladı.

Hani Albayrak ile Ağbal'a da istediğini yaptırıyordu? Kendi kendilerini yalanladılar!

"Tek adam" söylemini kendi kendine yalanlayan yazıyı, DW Türkçe'den Erdal Sağlam kaleme aldı. Sağlam yazısında, "Nebati'nin Cumhurbaşkanı'nın istediği her karara itirazsız imza atacağı; harcamalar konusunda bir iktisatçı değil politikacı gibi davranarak, gevşemeye izin vereceği bir döneme giriyoruz." dedi.

Alman malı Dündar yazıyı paylaştı

Sağlam'ın yazısını Twitter hesabından alıntılayan firari FETÖ'cü Can Dündar da, "Seçime kadar söyleneni yapacak bir emir eri buldular." yorumunu yaptı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Fahrettin yar

Ulan sen nasıl bir satılmış h..nsin. Cehenneme kadar yolun var. Aş..ılık herif.

Ömer

Akite bazen şaşıyorum yahu bunları gündeme getirip niye haber yapıyorsunuz . Zaten amaçları bu . Gündemde kalmak . Şunu demiş bunu demiş ya ne önemi var . Sinek vızıltısı kadar değeri yok . Böyle haberleri bundan sonra tıklamam zamanıma yazık .
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23