İmzayı atan Donald Trump'tan ilginç açıklama: Böbreğin kalpte çok özel bir yeri var

Ülkesinde böbrek hastaları ve organ nakli bekleyenleri ilgilendiren bir kararnameye imza atan ABD Başkanı Donald Trump, "Böbreğin kalpte çok özel bir yeri var, bu inanılmaz bir şey." dedi.

11 Temmuz 2019 Perşembe 16:23
İmzayı atan Donald Trump'tan ilginç açıklama: Böbreğin kalpte çok özel bir yeri var

Yaptıkları ve açıklamalarıyla ülkesinde sürekli alay konusu olan ABD Başkanı Donald Trump yeniden sosyal medyada gündem oldu.

Trump, böbrek hastaları ve organ nakli bekleyenleri ilgilendiren bir başkanlık kararnamesine imza attı.

"Böbreğin çok özel bir yeri var"

Kararnameyle birlikte böbrek hastalıklarının son evreye gelmeden önlenmesi ve tedavilerin ucuzlatılması gibi yeni adımların hayata geçirilmesi bekleniyor.

Washington’da Uluslararası Ticaret Merkezi’nde konuşan Trump, "Böbrek konusunda çok çalıştınız. Çok özel. Böbreğin kalpte çok özel bir yeri var, bu inanılmaz bir şey” dedi.

Trump'ın böbrekle ilgili bu açıklamaları ise kısa süre içerisinde ABD basını ve sosyal medya kullanıcıları arasında gündem oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2019 Perşembe 16:23

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Temmuz 2019